En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

بررسی مشکلات و مسائل شهرستان پردیس در جلسه با مجمع نمایندگان تهران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، در جلسه ای که با حضور معاون عمرانی استاندار، فرماندار پردیس، بخشداران بومهن و جاجرود، رئیس شورای شهرستان و جمعی از اعضای مجمع نمایندگان تهران برای بررسی مشکلات و مسائل شهرستان پردیس برگزار شد، حیدری فرماندار پردیس با بیان اینکه زیرساخت های مسکن مهر نیاز به توجه ویژه دارد گفت: روند استقرار جمعیت در شهرستان تازه تاسیس پردیس بسیار شتاب گرفته ولی نیازهای اولیه این جمعیت هنوز تدارک دیده نشده است.
شنبه 7 تير 1393

انتصاب جواد سیاحی به سمت سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان پردیس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، در مراسمی با حضور معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری پردیس، معاون توسعه مدیریت و صنایع اداره صنعت و معدن و تجارت استان تهران، بخشدار بومهن، رئیس و اعضاء شورای شهر بومهن، مسئولین برخی ادارت، روسای شوراهای صنعتی و جمعی از صنعتگران، ضمن تقدیر از زحمات محمد علی جعفری رئیس پیشین اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان، جواد سیاحی طی حکمی از سوی یدالله صادقی رئیس سازمان به عنوان سرپرست این اداره معرفی و مشغول به کار شد.
شنبه 7 تير 1393

فرماندار پردیس در جلسه شورای آموزش و پرورش: تعیین وظیفه ادارات برای پیگیری مصوبات امری ضروری است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار شهرستان پردیس در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان که با حضور حجت الاسلام توسلی امام جمعه ، رئیس اداره آموزش و پرورش و دیگر اعضا برگزار شد، ضمن بیان مطلب فوق افزود: تصویب یک مصوبه کاربردی خوب است به شرطی که مسئول پیگیری آن مصوبه مشخص شود تا بتوان کار را به نتیجه رساند.
سه شنبه 3 تير 1393

دفتر امور بانوان و خانواده

تصویر پس زمینه امور بانوان
سه شنبه 3 تير 1393

روزهای سه شنبه ملاقات چهره به چهره فرماندار پردیس با مردم شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، طبق روال هر هفته، امروز نیز برنامه ملاقات مردمی مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس در محل فرمانداری برگزار شد.
سه شنبه 3 تير 1393

برگزاری همایش تجلیل از فعالان طرح مکنا با حضور فرماندار پردیس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، کارگاه های آموزشی و همایش تقدیر از فعالان طرح مکنا در نیروی انتظامی فرماندهی ویژه شرق استان صبح امروز با حضور فرماندار شهرستان پردیس، فرمانده انتتظامی ویژه شرق استان، بخشداران بومهن و جاجرود، فرمانده انتظامی شهرستان پردیس و جمعی از مسئولان شهرستان و فرماندهان و پرسنل نیروی انتظامی شرق استان تهران در سالن همایش های شهرداری پردیس برگزار شد.
دوشنبه 2 تير 1393

دیدار فرماندار پردیس با معاون وزیر راه و شهرسازی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مرتضی حیدری فرماندار پردیس در پایان جلسه ای که با حضور محسن نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران، محمد لاله شهردار پردیس، حسن ولی پور مدیر عامل شرکت عمران شهر پردیس و محمد قانبیلی عضو شورای شهرستان پردیس برای بررسی مشکلات شهر پردیس برگذار شد گفت: در این جلسه موارد متعددی از دغدغه های مسئولان شهرستان مطرح و با نگاه مثبت طرفین مذاکره نتایج خوبی حاصل شد.
دوشنبه 2 تير 1393

دومین جلسه ساماندهی صنایع شهرستان با حضور فرماندار پردیس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، دومین جلسه ساماندهی و رسیدگی به مشکلات بخش صنعت و تولید شهرستان پردیس با حضور مرتضی حیدری فرماندار، حمید امرایی معاون برنامه ریزی و اداری مالی، بخشداران بومهن و جاجرود، جوکار سرپرست گروه برنامه ریزی فرمانداری و مسئولان ادارات محیط زیست، صنعت، معدن و تجارت، روسای شوراهای صنعتی و کارشناسانی از اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان تهران صبح امروز در محل فرمانداری برگزار شد.
يکشنبه 1 تير 1393

بازدید فرماندار پردیس از شرکت سامانه آوای پایتخت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مرتضی حیدری فرماندار پردیس در ادامه دیدارهای خود با صاحبان صنایع مستقر در شهرستان برای بررسی مشکلات و استفاده از خرد جمعی برای یافتن راه کارهای حمایت از این بخش، از شرکت بسته بندی و توزیعی مواد پروتئینی سامانه آوای پایتخت بازدید کرد.
يکشنبه 1 تير 1393

فرماندار پردیس: ارائه گزارش ماهانه از تریبون نماز جمعه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مرتضی حیدری فرماندار پردیس در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان پردیس که در مسجد الغدیر فاز چهار شهر پردیس برگزار شد گفت: شهرستان پردیس تازه تاسیس است از این رو مشکلات زیادی در این منطقه وجود دارد که افراد بسیاری برای رفع این مشکلات تلاش می کنند و فرمانداری ارائه گزارش ماهانه از عملکرد مسئولان برای روشن شدن افکار عمومی از تریبون نماز جمعه را وظیفه خود می داند.
شنبه 31 خرداد 1393