En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

مراسم اربعین شهدای گمنام پردیس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مراسم چهلمین روز تدفین شهدای گمنام شهر پردیس با مشارکت فرمانداری شهرستان، شهرداری پردیس، سپاه پاسداران ناحیه پردیس، و دفتر ستاد برگزاری نماز جمعه منطقه برگزار شد.
شنبه 31 خرداد 1393

برگزاری جلسه کمیسیون دانشجویی و فرهنگی شهرستان پردیس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جلسات کمیسیون دانشجویی و فرهنگی و کمیسیون کارگری شهرستان پردیس به ریاست صادق بنیادی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار و با حضور اکثر اعضا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
پنجشنبه 29 خرداد 1393

گزارش تصویری نمایشگاه آثار هنری و دستاوردهای بانوان شهرستان پردیس

نمایشگاه آثار هنری و دستاوردهای بانوان شهرستان پردیس از تاریخ 25 خرداد به مدت 12 روز در مرکز فنی و حرفه ای شهرستان دایر می باشد.
چهارشنبه 28 خرداد 1393

با حضور فرماندار پردیس؛نمایشگاه توانمندی های بانوان سرپرست خانوار شهرستان پردیس گشایش یافت

روابط عمومی فرمانداری شهرستان پردیس: با حضور فرماندار شهرستان پردیس نمایشگاه صنایع دستی توانمندی های بانوان سرپرست خانوار شهرستان پردیس گشایش یافت.
سه شنبه 27 خرداد 1393

پس از تودیع حبیب الله منتظری؛"رضا خدادادی" بخشدار جدید بومهن شد

روابط عمومی فرمانداری شهرستان پردیس: "رضا خدادادی" پس از تودیع حبیب الله منتظری به عنوان دومین بخشدار بومهن معرفی شد.
سه شنبه 27 خرداد 1393

برگزاری جلسه بررسی و رسیدگی به مشکلات مناطق صنعتی شهرستان پردیس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جلسه بررسی و رسیدگی به مشکلات مناطق صنعتی شهرستان پردیس به ریاست فرماندار و با حضور رئیس اداره بازرسی فرمانداری، مشاور اجرایی فرماندار، مدیران ادارات خدمات رسان و نمایندگان شوراهای صنعتی شهرستان پردیس در محل فرمانداری برگزار شد.
دوشنبه 26 خرداد 1393

دومین جلسه کارگروه بهداشت شهرستان پردیس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، دومین جلسه کارگروه بهداشت، امنیت و سلامت غذایی شهرستان پردیس به ریاست فرماندار و با حضور اعضا با هدف بررسی راهکارهای مقابله و کنترل بیماریهای منتقله از راه آب و مواد غذایی به دلیل نزدیکی فصل گرما صبح امروز در محل فرمانداری برگزار شد.
يکشنبه 25 خرداد 1393

اعلام برنامه های ادارات برای غنی سازی اوقات فراغت شهرستان پردیس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، در دومین جلسه ستاد غنی سازی اوقات فراغت شهرستان پردیس که به ریاست معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری برگزار شد دستگاههای متولی در امر اوقات فراغت برنامه های تابستانی خود را اعلام کردند.
شنبه 24 خرداد 1393

در کمیسیون قاچاق کالا و ارز شهرستان پردیس مطرح شد: بازرسی ویژه اداره صنعت، معدن و تجارت از واحدهای تجاری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، در جلسه کمیسیون قاچاق کالا و ارز شهرستان پردیس که به ریاست صادق بنیادی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار و با حضور همه اعضا در محل فرمانداری برگزار شد، مسئولین حاضر با بیان مشکلات موجود بر عزم جدی در مبارزه با قاچاق تاکید کردند.
شنبه 24 خرداد 1393

ورزش صبحگاهی مسئولان شهرستان پردیس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، در راستای بسط و گسترش ورزش صبحگاهی در میان مردم و مسئولان، مراسم ورزش صبحگاهی مسئولان شهرستان پردیس به همراه جمعی از ورزشکاران این شهرستان به همت اداره ورزش و جوانان برگزار شد.
شنبه 24 خرداد 1393