En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

تجلیل از معلمان، مدیران و معاونان برتر شهرستان پردیس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، به مناسبت شهادت استاد مطهری و روز گرامیداشت مقام معلم، مراسم تجلیل از معلمان، مدیران و معاونان برتر شاغل در آموزش و پرورش شهرستان صبح امروز و با حضور مرتضی حیدری فرماندار پردیس، سلیمانی فر رئیس اداره آموزش و پرورش و جمعی دیگر از مسئولان همچنین معلمان، مدیران و معاونان آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.
سه شنبه 16 ارديبهشت 1393

جلسه بررسی مشکلات ساختمان اورژانس شهر بومهن برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جلسه بررسی مشکلات ساختمان جدید اورژانس در شهر بومهن و بیمارستان در حال احداث خیریه الغدیر به ریاست فرماندار و با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، رئیس اداره بازرسی فرمانداری، رئیس شورای شهر بومهن، رئیس اورژانس شهرستان، معاون اداره برق شهرستان و نمایندگان موسسه خیریه انصارالغدیر در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
دوشنبه 15 ارديبهشت 1393

انجام تمهیدات لازم برای برگزاری مراسم تدفین شهدای گمنام

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جلسه هماهنگی بین نیروهای امدادی و خدماتی در خصوص اتخاذ تدابیر لازم برای مراسم تشیع و تدفین پیکر پاک شهدای گمنام در شهرستان با حضور حسین آرمودیان رئیس اداره بازرسی فرمانداری، معاونین خدمات شهری شهرداری های پردیس و بومهن، نماینده جمعیت هلال احمر و نماینده مرکز بهداشت شهر پردیس در محل فرمانداری برگزار شد.
دوشنبه 15 ارديبهشت 1393

به مناسبت سالروز تشکیل شوراهای اسلامی در کشور صورت گرفت: تجلیل از شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان پردیس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری پردیس به مناسبت نهم اردیبهشت سالروز تشکیل شوراهای اسلامی در کشور، مراسم تجلیل از اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان پردیس به همت فرمانداری این شهرستان و با حضور مرتضی حیدری فرماندار پردیس، حمیدرضا اردوخانی مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری ، محمد درفکی معاون عمرانی فرمانداری، شهرداران بومهن و پردیس، بخشداران بومهن و جاجرود و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان در سالن اجتماعات شهرداری پردیس برگزار شد.
يکشنبه 14 ارديبهشت 1393

تدفین دو شهید گمنام در شهر پردیس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری پردیس، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی تشیع پیکر پاک شهدای گمنام به ریاست فرماندار و با حضور معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری، امام جمعه موقت شهرستان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد ، مسئولان ادارات بنیاد شهید و حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس و دیگر مسئولین شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
شنبه 13 ارديبهشت 1393

تاکید استاندار تهران بر تامین امکانات موردنیاز گردشگران در جاجرود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، سید حسین هاشمی استاندار تهران عصر پنج شنبه به همراه غلامعلی حداد عادل نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، مرتضی حیدری فرماندار پردیس، حمید زندی بخشدار جاجرود، دهیار و اعضای شورای خسروآباد و رئیس شورای بخش جاجرود از حاشیه و بستر رودخانه جاجرود بازدید کرد.
شنبه 13 ارديبهشت 1393

در جلسه شورای ترافیک شهرستان پردیس مطرح شد: لزوم احداث پارکینگ در شهرهای بومهن و پردیس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جلسه شورای ترافیک شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور معاون عمرانی فرمانداری، رئیس پلیس راهور شهرستان، بخشدار بومهن و شهرداران بومهن و پردیس و نماینده شرکت عمران پردیس با هدف بررسی مشکلات ترافیکی شهرهای شهرستان برگزار شد.
شنبه 13 ارديبهشت 1393

افتتاح کتابخانه عمومی روستای خسرو آباد در بخش جاجرود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، افتتاح کتابخانه عمومی روستای خسرو آباد از توابع بخش جاجرود در شهرستان پردیس ظهر امروز و با حضور غلامعلی حداد عادل نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، سید حسین هاشمی استاندار تهران، مرتضی حیدری فرماندار پردیس، علی رضا مهدوی مشاور فرهنگی استاندار و مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری، بخشداران بومهن و جاجرود و جمعی دیگر از مسئولان استانی و شهرستان برگزار شد
پنجشنبه 11 ارديبهشت 1393

برگزاری کمیسیون برآورد اطلاعات شهرستان پردیس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، اولین جلسه کمیسیون برآورد اطلاعات و اخبار شهرستان پردیس در سال 93 با هدف تجزیه و تحلیل مسائل و مشکلات شهرستان و هموار شدن مسیر تصمیم گیری برای رفع مشکلات در فرمانداری پردیس برگزار شد.
چهارشنبه 10 ارديبهشت 1393

برگزاری کمیسیون خلع سلاح و مهمات شهرستان پردیس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، اولین جلسه کمیسیون خلع سلاح و مهمات شهرستان پردیس صبح امروز با حضور اعضا در محل فرمانداری برگزار شد.
چهارشنبه 10 ارديبهشت 1393