En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

بازدید فرماندار پردیس از بیمارستان شفا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مرتضی حیدری فرماندار پردیس به همراه معاون شهردار پردیس، رئیس اداره تامین اجتماعی شهرستان و رئیس اداره اجتماعی فرمانداری با هدف بررسی مشکلات و راه کارهای تسریع در راه اندازی کامل بخش های مختلف بیمارستان شفا در شهر پردیس از این بیمارستان بازدید کرد.
دوشنبه 9 تير 1393

اختتامیه نمایشگاه دستاوردهای بانوان سرپرست خانوار شهرستان پردیس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، نمایشگاه دستاوردهای بانوان سرپرست خانوار شهرستان پردیس، با حضور ساعی مشاور استاندار در امور بانوان و خانواده به کار خود پایان داد.
يکشنبه 8 تير 1393

ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.

...
يکشنبه 8 تير 1393

شهر رمضان الذی انزل فیه القرآن

ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد
يکشنبه 8 تير 1393

فرماندار پردیس: چشم امید مردم به مسئولان / تفسیر نادرست قانون زمینه ساز بروز مشکلات بزرگی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جلسه ای با حضور فرماندار پردیس، معاون عمرانی فرماندار، بخشدار بومهن، رئیس شورای شهر بومهن، رئیس اداره گاز شهرستان پردیس و تعدادی از مالکین شهرک هوا و فضای شهر بومهن در راستای بررسی راهکارهای واگذاری زمین به اداره گاز برای احداث ایستگاه تقلیل فشار در این شهرک، صبح امروز برگزار شد.
يکشنبه 8 تير 1393

بازدید فرماندار پردیس از اداره ورزش و جوانان شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مرتضی حیدری فرماندار پردیس صبح امروز از اداره ورزش و جوانان شهرستان و سالن ورزشی علامه طباطبایی شهر بومهن بازدید کرد.
شنبه 7 تير 1393

بررسی مشکلات و مسائل شهرستان پردیس در جلسه با مجمع نمایندگان تهران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، در جلسه ای که با حضور معاون عمرانی استاندار، فرماندار پردیس، بخشداران بومهن و جاجرود، رئیس شورای شهرستان و جمعی از اعضای مجمع نمایندگان تهران برای بررسی مشکلات و مسائل شهرستان پردیس برگزار شد، حیدری فرماندار پردیس با بیان اینکه زیرساخت های مسکن مهر نیاز به توجه ویژه دارد گفت: روند استقرار جمعیت در شهرستان تازه تاسیس پردیس بسیار شتاب گرفته ولی نیازهای اولیه این جمعیت هنوز تدارک دیده نشده است.
شنبه 7 تير 1393

انتصاب جواد سیاحی به سمت سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان پردیس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، در مراسمی با حضور معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری پردیس، معاون توسعه مدیریت و صنایع اداره صنعت و معدن و تجارت استان تهران، بخشدار بومهن، رئیس و اعضاء شورای شهر بومهن، مسئولین برخی ادارت، روسای شوراهای صنعتی و جمعی از صنعتگران، ضمن تقدیر از زحمات محمد علی جعفری رئیس پیشین اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان، جواد سیاحی طی حکمی از سوی یدالله صادقی رئیس سازمان به عنوان سرپرست این اداره معرفی و مشغول به کار شد.
شنبه 7 تير 1393

فرماندار پردیس در جلسه شورای آموزش و پرورش: تعیین وظیفه ادارات برای پیگیری مصوبات امری ضروری است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار شهرستان پردیس در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان که با حضور حجت الاسلام توسلی امام جمعه ، رئیس اداره آموزش و پرورش و دیگر اعضا برگزار شد، ضمن بیان مطلب فوق افزود: تصویب یک مصوبه کاربردی خوب است به شرطی که مسئول پیگیری آن مصوبه مشخص شود تا بتوان کار را به نتیجه رساند.
سه شنبه 3 تير 1393

دفتر امور بانوان و خانواده

تصویر پس زمینه امور بانوان
سه شنبه 3 تير 1393