En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

برگزاری مجمع سلامت محله محور در شهرستان پردیس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری،جلسه مجمع سلامت محله محور شهرستان به ریاست مرتضی حیدری فرماندار پردیس و در محل فرمانداری برگزار شد.
سه شنبه 26 تير 1397

فرماندار پردیس در کارگروه بانک های شهرستان: رونق اقتصادی و موفقیت تولید با بانک ها ارتباط مستقیم دارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس در جمع روسای بانک های شهرستان، از نقش موثر بانک ها در رونق اقتصادی سخن گفت.
سه شنبه 26 تير 1397

جلسه کارگروه بانک های شهرستان پردیس برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، جلسه کارگروه بانک های شهرستان پردیس به ریاست مرتضی حیدری فرماندار شهرستان برگزار شد.
سه شنبه 26 تير 1397

تجمع بزرگ پردیسی ها در حمایت از عفاف و حجاب

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، به مناسبت هفته عفاف و حجاب در حمایت از حریم خانواده شهروندان پردیسی، در پارک ولایت این شهر گرد هم آمدند.
سه شنبه 26 تير 1397

با حضور گسترده شهروندان پردیسی انجام شد: همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته عفاف و حجاب در پردیس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی شهروندان پردیسی به مناسبت هفته عفاف و حجاب برگزار شد.
سه شنبه 26 تير 1397

بررسی مشکلات کمپ ترک اعتیاد بانوان در شهرستان پردیس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری مشکلات تنها مرکز اقامتی و بهبودی مواد مخدر مختص بانوان در شهرستان پردیس با حضور معاون فرماندار بررسی شد.
سه شنبه 26 تير 1397

برگزاری اولین یادواره شهدای روستای کمرد با حضور شهروندان شهرستان پردیس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، اولین یادواره شهدا در روستای کمرد از توابع بخش جاجرود در شهرستان پردیس برگزار شد.
سه شنبه 19 تير 1397

بازدید فرماندار پردیس از یک شرکت تولید مصنوعات چوبی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، فرماندار پردیس به همراه تنی چند از مسئولان ادارات مرتبط با مباحث اشتغال و سرمایه‌گذاری از یک شرکت تولیدکننده مصنوعات چوبی بازدید کرد.
يکشنبه 17 تير 1397

ستاد صیانت از حقوق شهروندی شهرستان پردیس تشکیل جلسه داد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی شهرستان پردیس به ریاست مرتضی حیدری فرماندار شهرستان برگزار شد.
يکشنبه 17 تير 1397

دیدار فرماندار پردیس با ساکنان فاز ۱۱ شهر پردیس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، مرتضی حیدری فرماندار پردیس ضمن حضور در فاز ۱۱ شهر پردیس با ساکنان این فاز دیدار و گفتگو کرد.
شنبه 16 تير 1397