En

آرشیو

برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان پردیس

(11)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان پردیس به ریاست مرتضی حیدری فرماندار شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

شنبه 26 اسفند 1396

عطرافشانی و گلباران مزار شهدای شهرستان پردیس

(11)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، در واپسین روزهای سال 96 و به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهدا، مزار شهدای شهرستان ، عطرافشانی و غبارروبی شد.

شنبه 26 اسفند 1396

فرماندار پردیس: باید از جوانان و ظرفیت های عظیم آنها در رفع مشکلات استفاده کرد

(19)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس گفت : امروزه با تغییر نسل مواجه هستیم، عوامل زیادی بر فکر و عقیده جوانان تاثیر گذار است و ما موظفیم این شرایط را درک کنیم به همین دلیل فهم مسائل و مشکلات جوانان یکی از ابر چالشهای کشور ما محسوب می شود.

سه شنبه 22 اسفند 1396

بررسی چگونگی استقرار میز خدمت در فرمانداری پردیس

(22)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی داخلی فرمانداری پردیس به ریاست صادق بنیادی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار برگزار شد.

سه شنبه 22 اسفند 1396

در راستای بررسی شرایط اعطای تسهیلات به بخش تولید انجام گرفت:

بازدید معاونان فرماندار پردیس از یک واحد تولید مواد غذایی

(20)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، به منظور بررسی شرایط اعطای تسهیلات به بخش تولید و صنعت و رفع مشکلات فراروی فعالان این بخش، معاونان فرماندار پردیس از یک واحد تولید مواد غذایی بازدید کردند.

سه شنبه 22 اسفند 1396

بررسی وضعیت جایگاه های ارائه خدمات به مسافران نوروزی در شهرستان پردیس

(21)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، در راستای اجرای مصوبات ستاد دائمی خدمات سفر شهرستان پردیس وضعیت جایگاه های ارائه خدمات به مسافران نوروزی در محورهای مواصلاتی شهرستان بررسی شد.

سه شنبه 22 اسفند 1396

افتتاح نمایشگاه کارآفرینان اقتصاد مقاومتی در شهرستان پردیس

(23)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، نمایشگاه کارآفرینان اقتصاد مقاومتی در شهرستان پردیس همزمان با روزهای پایانی اسفند آغاز به کار کرد.

دوشنبه 21 اسفند 1396

معرفی فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پردیس

(32)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، طی مراسمی و با حضور تنی چند از مسئولان استانی و شهرستانی، مراسم تودیع و معارفه فرماندهان سابق و جدید ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پردیس برگزار شد.

دوشنبه 21 اسفند 1396

معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهرستان پردیس:می توانیم با فرهنگ سازی سرانه مطالعه را در کشور افزایش دهیم

(18)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، معاون سیاسی، انتظامی فرماندار شهرستان پردیس در حاشیه آیین برگزاری طرح ملی کتابخانه گردی درکتابخانه خسرو آباد جاجرود گفت : سرانه مطالعه کشور ما در میانگین جهانی مطلوب نیست و می توانیم با فرهنگ سازی سرانه مطالعه را در کشور افزایش بدهیم.

يکشنبه 20 اسفند 1396

با حضور فرماندار پردیس انجام گرفت: کاشت نهال های مثمر و غیرمثمر در شهر پردیس

(19)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، طی مراسمی با حضور مرتضی حیدری فرماندار پردیس، حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان، فرمانده انتظامی، رئیس اداره حفاظت محیط زیست و شهردار و اعضای شورای شهر پردیس، مراسم روز درختکاری در شهر پردیس برگزار شد.

يکشنبه 20 اسفند 1396