En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

تشکیل ۳۵۰ پروند تخلف اصناف در پردیس

تشکیل ۳۵۰ پروند تخلف اصناف در پردیس تهران- ایرنا- مسئول بازرسی و نظارت اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان پردیس گفت: طی سه ماهه اول امسال ۳۵۰ پرونده تخلف اصناف به ارزش۱۴۰ میلیون تومان به اداره تعزیرات حکومتی برای صدور رای ارجاع شد.
دوشنبه 23 تير 1399

تالارهای پذیرایی شهرستان پردیس زیر نظر گشت شبانه کمیته مقابله با کرونا

 تالارهای پذیرایی شهرستان پردیس زیر نظر گشت شبانه کمیته مقابله با کرونا گشت بازرسی مشترک کمیته مدیریت و مقابله با کرونا در شهرستان پردیس به منظور نظارت بر رعایت مصوبات ستاد ملی و کمیته شهرستانی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا، بازدیدهای شبانه و روزانه ای را از سطح شهرستان انجام می دهد.
دوشنبه 23 تير 1399

در بازدید مشترک مدیر عامل شرکت عمران شهر پردیس و کارشناسان آبفا انجام گرفت:

تعیین تکلیف وضعیت اجرای شبکه توزیع، نصب انشعاب و جمع آوری فاضلاب پروژه رضویه مسکن مهر شهر پردیس

تعیین تکلیف وضعیت اجرای شبکه توزیع، نصب انشعاب و جمع آوری فاضلاب پروژه رضویه مسکن مهر شهر پردیس مدیر عامل و چند تن از مدیران شرکت عمران شهر پردیس به همراه معاون و کارشناسان شرکت آب و فاضلاب شهر پردیس، از فاز 9 شهر پردیس بازدید کردند.
يکشنبه 22 تير 1399

برگزاری جلسه مشترک آبفای شرق استان با دهیاری کمرد/ بررسی میدانی سامانه های آبرسانی روستایی

برگزاری جلسه مشترک آبفای شرق استان با دهیاری کمرد/ بررسی میدانی سامانه های آبرسانی روستایی در دومین نشست کارشناسان شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران با دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای کمرد از روستاهای بخش جاجرود در شهرستان پردیس، سامانه های آبرسانی این روستا مورد بازدید میدانی و بررسی قرار گرفت.
يکشنبه 22 تير 1399

فرمانده سپاه: نمایشگاه دائمی محصولات حجاب در پردیس راه‌اندازی می‌شود

فرمانده سپاه: نمایشگاه دائمی محصولات حجاب در پردیس راه‌اندازی می‌شود تهران- ایرنا- فرمانده سپاه شهرستان پردیس گفت: به منظور رفع مشکل بانوان برای تهیه پوشاک اسلامی، نمایشگاه دائمی بعد از هفته حجاب و عفاف در فاز ۴ شهر پردیس راه اندازی می‌شود.
يکشنبه 22 تير 1399

فرمانده سپاه شهرستان پردیس: با ترویج حجاب و شناخت ارزش‌های آن می‌توان به مصونیت رسید

فرمانده سپاه شهرستان پردیس: با ترویج حجاب و شناخت ارزش‌های آن می‌توان به مصونیت رسید گروه استان‌ها- فرمانده سپاه ناحیه علی بن موسی الرضا(ع) پردیس گفت: امروز دشمنان ما هدف اصلی خود را بر روی محوریت خانواده برای رواج بی‌بند و باری و بی‌حجابی نشانه گرفته‌اند که با ترویج حجاب و شناخت ارزش‌های آن می‌توان به مصونیت رسید.
يکشنبه 22 تير 1399

فروشگاه دائمی برای عرضه محصولات عفاف و حجاب در سطح پردیس وجود ندارد

فروشگاه دائمی برای عرضه محصولات عفاف و حجاب در سطح پردیس وجود ندارد فرمانده سپاه شهرستان پردیس با بیان اینکه در موضوع عفاف و حجاب اقدامات بنیادی ماندگاری در شهرستان در دست تهیه و اجرا است، گفت: متأسفانه فروشگاه دائمی برای عرضه محصولات عفاف و حجاب در سطح شهرستان پردیس نداریم اما درحال تجهیز کارگاهی برای ساخت پوشاک و عرضه این محصولات فاخر با قیمتی مناسب هستیم.
يکشنبه 22 تير 1399

برگزاری جلسه ستاد پیشگیری، مقابله و ساماندهی ساخت و ساز غیر مجاز شهرستان پردیس

برگزاری جلسه ستاد پیشگیری، مقابله و ساماندهی ساخت و ساز غیر مجاز شهرستان پردیس جلسه ستاد پیشگیری، مقابله و ساماندهی ساخت و سازی غیر مجاز شهرستان پردیس به ریاست عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان با حضور بخشداران، شهرداران و روسای ادارات جهاد کشاورزی، منابع طبیع و دهیار سعید آباد و در محل فرمانداری برگزار شد.
يکشنبه 22 تير 1399

برگزاری جلسه هماهنگی سنجش نوآموزان بدو ورود به مدرسه در شهرستان پردیس

برگزاری جلسه هماهنگی سنجش نوآموزان بدو ورود به مدرسه در شهرستان پردیس به همت واحد سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس شبکه بهداشت و درمان شهرستان پردیس اولین جلسه هماهنگی طرح سنجش نوآموزان پایه اول ابتدایی شهرستان پردیس در محل ستاد شبکه برگزار شد.
يکشنبه 22 تير 1399

بازدید کارشناسان بهداشت شهرستان پردیس از مرکز آموزش فنی حرفه ای شهرستان

بازدید کارشناسان بهداشت شهرستان پردیس از مرکز آموزش فنی حرفه ای شهرستان در راستای مبارزه با شیوع ویروس کرونا، کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان پردیس از مرکز آموزش فنی و حرفه ای بازدید کردند.
يکشنبه 22 تير 1399