En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان پردیس: دانش آموزان قرآنی باید الگوی رفتاری و اخلاقی برای دیگر دانش آموزان باشند

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان پردیس: دانش آموزان قرآنی باید الگوی رفتاری و اخلاقی برای دیگر دانش آموزان باشند آیین اختتامیه جشنواره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش شهرستان پردیس برگزار شد.
يکشنبه 22 تير 1399

جلسه کمیته زنان سرپرست خانوار شهرستان پردیس برگزار شد

جلسه کمیته زنان سرپرست خانوار شهرستان پردیس برگزار شد جلسه کمیته زنان سرپرست خانوار مشترک با کمیته پیشگیری از طلاق شهرستان پردیس در محل فرمانداری برگزار شد.
شنبه 21 تير 1399

برگزاری کلاس آموزشی بیماریهای مشترک بین انسان و دام در پردیس

برگزاری کلاس آموزشی بیماریهای مشترک بین انسان و دام در پردیس کلاس آموزشی بیماریهای مشترک بین انسان و دام با حضور 20 نفر از دامداران در محل مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان برگزار گردید.
شنبه 21 تير 1399

برگزاری جلسه کارگروه تخصصی کشاورزی و امنيت غذايی پدافند غير عامل شهرستان پردیس

برگزاری جلسه کارگروه تخصصی کشاورزی و امنيت غذايی پدافند غير عامل شهرستان پردیس جلسه کارگروه تخصصی کشاورزی و امنيت غذايی پدافند غير عامل شهرستان پردیس برگزار شد.
شنبه 21 تير 1399

بازدید امام جمعه شهرستان پردیس از مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان

بازدید امام جمعه شهرستان پردیس از مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان حجت الاسلام حسینی امام جمعه شهرستان پردیس با حضور در اداره جهاد کشاورزی شهرستان، با رئیس و پرسنل این اداره دیدار و گفتگو کرد.
شنبه 21 تير 1399

​​​​​​​نشست فرماندار پردیس با معاون توسعه و فناوری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

​​​​​​​نشست فرماندار پردیس با معاون توسعه و فناوری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس طی نشستی با معاون توسعه و فناوری صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران و مدیران کل این معاونت، پیرامون وضعیت پوشش شبکه های تلویزیونی و رادیویی در شهرستان به گفتگو پرداخت.
شنبه 21 تير 1399

توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان پردیس انجام شد:

پایش وضعیت ارائه خدمات مرکز جامع سلامت اکبری در شهر بومهن

پایش وضعیت ارائه خدمات مرکز جامع سلامت اکبری در شهر بومهن در راستای پایش وضعیت مراکز و خانه های بهداشت شهرستان به منظور رفع نواقص و تقویت نقاط قوت، اقدامات تخصصی و خدمات ارائه شده در مرکز جامع سلامت اکبری در شهر بومهن به همت کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان پردیس مورد بررسی قرار گرفت.
شنبه 21 تير 1399

معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان با مسئولان مراکز و پایگاه های بهداشت شهرستان دیدار کرد

معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان با مسئولان مراکز و پایگاه های بهداشت شهرستان دیدار کرد نشست صمیمانه معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان و نمایندگان مراکز و پایگاه های تحت پوشش در محل ستاد شبکه برگزار شد.
شنبه 21 تير 1399

برگزاری جلسه بازآموزی آخرین دستورالعمل های مقابله با کوید 19 در شهرستان پردیس

برگزاری جلسه بازآموزی آخرین دستورالعمل های مقابله با کوید 19 در شهرستان پردیس به منظور به روز رسانی اطلاعات پرسنل مرکز خدمات جامع سلامت ولیعصر(عج) در شهر بومهن، آخرین دستورالعمل های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این خصوص تشریح شد.
شنبه 21 تير 1399

در مرکز خدمات جامع سلامت شهر پردیس انجام گرفت:

برگزاری کارگاه یک روزه ارزیابی و آموزش آمادگی خانوار در برابر بلایا

برگزاری کارگاه یک روزه ارزیابی و آموزش آمادگی خانوار در برابر بلایا کارگاه یک روزه برنامه ارزیابی و آموزش آمادگی خانوار در برابر بلایا(DART) در مرکز خدمات جامع سلامت پردیس برگزار شد.
شنبه 21 تير 1399