En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مراسم بزرگداشت آیت الله العظمی مویدی قمی در شهرستان پردیس برگزار شد

مراسم بزرگداشت آیت الله العظمی مویدی قمی در شهرستان پردیس برگزار شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مراسم بزرگداشت مهاجر الی الله، روحانی گرانقدر، عالم مجاهد و مفسر قرآن آیت الله العظمی مویدی قمی که در حادثه منا به دیدار حضرت حق شتافتند، در شهرستان پردیس برگزار شد.
چهارشنبه 29 مهر 1394

بازدید فرماندار پردیس از مسجد در حال احداث سعیدآباد

بازدید فرماندار پردیس از مسجد در حال احداث سعیدآباد به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار پردیس عصر دیروز از مسجد در حال احداث روستای سعیدآباد بازدید و از روند انجام عملیات ساخت این مسجد را بررسی کرد.
چهارشنبه 29 مهر 1394

بازدید وزیر راه و شهرسازی افغانستان از شهر پردیس

بازدید وزیر راه و شهرسازی افغانستان از شهر پردیس به گزارش روابط عمومی فرمانداری، وزیر راه و شهرسازی افغانستان و سفیر این کشور در ایران از شهر پردیس و پروژه های مسکن مهر بازدید کردند.
يکشنبه 26 مهر 1394

جلسه کمیسیون امنیت اجتماعی و اخلاقی شهرستان پردیس برگزار شد

جلسه کمیسیون امنیت اجتماعی و اخلاقی شهرستان پردیس برگزار شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جلسه کمیسیون امنیت اخلاقی و اجتماعی شهرستان به ریاست صادق بنیادی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار و با حضور نمایندگانی از بخشداری ها، شهرداری ها، فرماندهی انتظامی، نیروی مقاومت بسیج و ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بهزیستی، کمیته امداد، ورزش و جوانان و شرکت عمران شهر پردیس در محل فرمانداری برگزار شد.
يکشنبه 26 مهر 1394

گزارش تصویری/بازدید فرماندار شهرستان پردیس از هیئت های عزاداری

گزارش تصویری/بازدید فرماندار شهرستان پردیس از هیئت های عزاداری به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مرتضی حیدری فرماندار شهرستان به همراه دیگر مسئولان از 4 هیئت عزاداری در روستاهای باغکمش، طاهر آباد، گلخدان و اصطلک بازدید کردند.
يکشنبه 26 مهر 1394

برگزاری سومین جلسه کمیسیون امور بانوان شهرستان پردیس

برگزاری سومین جلسه کمیسیون امور بانوان شهرستان پردیس به گزارش روابط عمومی فرمانداری، سومین جلسه کمیسیون امور بانوان فرمانداری به ریاست صادق بنیادی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار و با حضور مشاور فرماندار در امور بانوان و اعضای کمیسیون در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
يکشنبه 26 مهر 1394

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان پردیس برگزار شد

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان پردیس برگزار شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری، چهاردهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان پردیس به ریاست حجت الاسلام توسلی امام جمعه و با حضور مرتضی حیدری فرماندار پردیس و اعضا در محل سالن جلسات شهرداری بومهن برگزار شد.
يکشنبه 26 مهر 1394

مراسم استقبال از دانشجویان ترم اول دانشگاه پیام نور پردیس برگزار شد

مراسم استقبال از دانشجویان ترم اول دانشگاه پیام نور پردیس برگزار شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مراسم استقبال از دانشجویان جدید الورود دانشگاه پیام نور واحد شهر پردیس با حضور مرتضی حیدری فرماندار، حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان، جواد جودکی معاون عمرانی فرمانداری، تیمور تنها رئیس دانشگاه، محمد لاله شهردار پردیس و جمعی از دانشجویانی که برای اولین ترم در دانشگاه پیام نور پردیس ثبت نام کرده اند برگزار شد.
يکشنبه 19 مهر 1394

گزارش تصویری/همایش پیاده روی خانوادگی در شهر پردیس

گزارش تصویری/همایش پیاده روی خانوادگی در شهر پردیس به گزارش روابط عمومی فرمانداری، به مناسبت روز تکریم خانواده و هفته نیروی انتظامی همایش پیاده روی خانوادگی در شهر پردیس برگزار شد و در پایان به قید قرعه به 10 نفر از حاضرین جوایزی اهدا شد.
يکشنبه 19 مهر 1394

کمیسیون مقابله با سرقت شهرستان پردیس تشکیل جلسه داد

کمیسیون مقابله با سرقت شهرستان پردیس تشکیل جلسه داد به گزارش روابط عمومی فرمانداری، چهارمین جلسه کمیسیون مقابله با سرقت شهرستان پردیس به ریاست صادق بنیادی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار و با حضور دیگر اعضا در محل فرمانداری پردیس برگزار شد.
يکشنبه 19 مهر 1394