En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

برگزاری همایش نیروی انتظامی و اصناف در شهرستان پردیس

برگزاری همایش نیروی انتظامی و اصناف در شهرستان پردیس به گزارش روابط عمومی فرمانداری، به مناسبت هفته نیروی انتظامی و به همت فرماندهی انتظامی و اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان، همایش نیروی انتظامی و اصناف در شهرستان پردیس برگزار شد.
شنبه 18 مهر 1394

افتتاح مدرسه خیرساز در بخش جاجرود

افتتاح مدرسه خیرساز در بخش جاجرود به گزارش روابط عمومی فرمانداری، افتتاح مدرسه فاطمه الزهرا (س) بخش جاجرود در شهرستان پردیس با حضور غلامعلی حداد عادل، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار پردیس، مدیر نوسازی مدارس استان تهران و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.
شنبه 18 مهر 1394

جلسه کارگروه تخصصی اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان پردیس برگزار شد

جلسه کارگروه تخصصی اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان پردیس برگزار شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جلسه کارگروه تخصصی اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان پردیس به ریاست مرتضی حیدری فرماندار پردیس و با حضور سیامک بایرام پور معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار، بخشدار بومهن و روسای ادارات محیط زیست، صنعت و معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، امور مالیاتی، منابع طبیعی، راه و شهرسازی و مدیرکل دفتر برنامه و بودجه پارک فناوری پردیس در محل فرمانداری برگزار شد.
شنبه 18 مهر 1394

برگزاری مراسم بزرگداشت جانباختگان فاجعه منا در شهرستان پردیس

برگزاری مراسم بزرگداشت جانباختگان فاجعه منا در شهرستان پردیس به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مراسم بزرگداشت جانباختگان فاجعه منا به همت دفتر امام جمعه، فرمانداری و شهرداری پردیس در مسجد الغدیر فاز 4 این شهر و با حضور مردم خداجوی شهرستان برگزار شد.
دوشنبه 13 مهر 1394

بازدید فرماندار پردیس از کلانتری جاجرود

بازدید فرماندار پردیس از کلانتری جاجرود به گزارش روابط عمومی فرمانداری، در پی کسب مدال نقره طرح مدیریت کیفیت نیروی انتظامی توسط کلانتری جاجرود برای دومین سال پیاپی، فرماندار پردیس از این کلانتری بازدید و با پرسنل و فرمانده انتظامی بخش جاجرود دیدار و گفتگو کرد.
دوشنبه 13 مهر 1394

افتتاح پایگاه های بسیج در شهرستان پردیس

افتتاح پایگاه های بسیج در شهرستان پردیس به گزارش روابط عمومی فرمانداری، آیین افتتاح 3 پایگاه مقاومت بسیج در شهر بومهن با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.
دوشنبه 13 مهر 1394

بازدید سرزده فرماندار پردیس از ایستگاه آتش نشانی جاجرود

بازدید سرزده فرماندار پردیس از ایستگاه آتش نشانی جاجرود به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مرتضی حیدری فرماندار پردیس طی بازدید از ایستگاه آتش نشانی جاجرود با پرسنل این مرکز دیدار و بر تقویت تجهیزات و نیروی انسانی این ایستگاه تاکید کرد.
شنبه 11 مهر 1394

دیدار مسئولان شهرستان پردیس با خانواده شهدای سادات

دیدار مسئولان شهرستان پردیس با خانواده شهدای سادات به گزارش روابط عمومی فرمانداری، عصر پنج شنبه به مناسبت عید غدیر، مسئولان شهرستان پردیس با خانواده های شهدا و ایثارگران سادات در شهرستان دیدار کردند.
شنبه 11 مهر 1394

گزارش تصویری/بازسازی واقعه غدیر در شهرستان پردیس

گزارش تصویری/بازسازی واقعه غدیر در شهرستان پردیس به گزارش روابط عمومی فرمانداری، به همت نیروی مقاومت بسیج شهرستان و به مناسبت عید غدیر، نمایش بازسازی واقعه غدیر خم در پردیس به اجرا درآمد و با استقبال گرم مسئولان و مردم شهرستان مواجه شد.
شنبه 11 مهر 1394

برگزاری یادواره شهدای شهرستان پردیس

برگزاری یادواره شهدای شهرستان پردیس به گزارش روابط عمومی فرمانداری، یادواره شهدای 5 شهید گمنام شهر پردیس با حضور جمع کثیری از مردم خداجوی شهرستان پردیس در مسجد امام علی (ع) این شهر برگزار شد.
سه شنبه 7 مهر 1394