En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فرماندار پردیس: درایت، مدیریت جهادی و بسیج همه ارکان گره گشای معضلات اجتماعی است

فرماندار پردیس: درایت، مدیریت جهادی و بسیج همه ارکان گره گشای معضلات اجتماعی است به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار پردیس در جلسه شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پردیس که با حضور فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران و دیگر اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان با اشاره به برنامه‌ها و اهداف دشمنان قسم خورده نظام برای از هم پاشیدن جوانان کشور گفت: درایت، مدیریت جهادی و بسیج همه ارکان، هدایت کننده مسئولان در رسیدن به راه کارهای رفع معضلات اجتماعی است.
شنبه 14 تير 1393

بازدید فرماندار پردیس از منطقه صنعتی بومهن

بازدید فرماندار پردیس از منطقه صنعتی بومهن به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مرتضی حیدری فرماندار پردیس عصر دیروز به همراه خدادادی بخشدار بومهن با هدف ارتباط نزدیک تر با صنعتگران و تولید کنندگان و بررسی مشکلات و معضلات برای حمایت بیشتر از این بخش از منطقه صنعتی بومهن و شرکت تولیدی هاکوپیان در این منطقه بازدید کرد.
چهارشنبه 11 تير 1393

ملاقات مردمی فرماندار پردیس برگزار شد

ملاقات مردمی فرماندار پردیس برگزار شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری، ملاقات چهره به چهره این هفته فرماندار پردیس با شهروندان شهرستان صبح امروز برگزار شد.
سه شنبه 10 تير 1393

با هدف بررسی و رفع مشکلات صورت گرفت: بازدید فرماندار پردیس از یک مرکز ترک اعتیاد در شهر بومهن

با هدف بررسی و رفع مشکلات صورت گرفت: بازدید فرماندار پردیس از یک مرکز ترک اعتیاد در شهر بومهن به گزارش روابط عمومی فرمانداری، حیدری فرماندار پردیس به همراه خدادادی بخشدار بومهن، اعتماد خواه رئیس اداره بهزیستی شهرستان و صدهزاری رئیس اداره اجتماعی معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری صبح امروز از مرکز بهبودی اقامتی مواد مخدر "پرهیز مدار معنوی" بازدید و با مسئولان و برخی بیماران این کمپ دیدار و گفتگو کرد.
دوشنبه 9 تير 1393

بازدید فرماندار پردیس از بیمارستان شفا

بازدید فرماندار پردیس از بیمارستان شفا به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مرتضی حیدری فرماندار پردیس به همراه معاون شهردار پردیس، رئیس اداره تامین اجتماعی شهرستان و رئیس اداره اجتماعی فرمانداری با هدف بررسی مشکلات و راه کارهای تسریع در راه اندازی کامل بخش های مختلف بیمارستان شفا در شهر پردیس از این بیمارستان بازدید کرد.
دوشنبه 9 تير 1393

اختتامیه نمایشگاه دستاوردهای بانوان سرپرست خانوار شهرستان پردیس

اختتامیه نمایشگاه دستاوردهای بانوان سرپرست خانوار شهرستان پردیس به گزارش روابط عمومی فرمانداری، نمایشگاه دستاوردهای بانوان سرپرست خانوار شهرستان پردیس، با حضور ساعی مشاور استاندار در امور بانوان و خانواده به کار خود پایان داد.
يکشنبه 8 تير 1393

ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.

ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد. ...
يکشنبه 8 تير 1393

شهر رمضان الذی انزل فیه القرآن

شهر رمضان الذی انزل فیه القرآن ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد
يکشنبه 8 تير 1393

فرماندار پردیس: چشم امید مردم به مسئولان / تفسیر نادرست قانون زمینه ساز بروز مشکلات بزرگی است

 فرماندار پردیس: چشم امید مردم به مسئولان / تفسیر نادرست قانون زمینه ساز بروز مشکلات بزرگی است به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جلسه ای با حضور فرماندار پردیس، معاون عمرانی فرماندار، بخشدار بومهن، رئیس شورای شهر بومهن، رئیس اداره گاز شهرستان پردیس و تعدادی از مالکین شهرک هوا و فضای شهر بومهن در راستای بررسی راهکارهای واگذاری زمین به اداره گاز برای احداث ایستگاه تقلیل فشار در این شهرک، صبح امروز برگزار شد.
يکشنبه 8 تير 1393

بازدید فرماندار پردیس از اداره ورزش و جوانان شهرستان

بازدید فرماندار پردیس از اداره ورزش و جوانان شهرستان به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مرتضی حیدری فرماندار پردیس صبح امروز از اداره ورزش و جوانان شهرستان و سالن ورزشی علامه طباطبایی شهر بومهن بازدید کرد.
شنبه 7 تير 1393