En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

بازدید فرماندار از دانشگاه پیام نور واحد پردیس

بازدید فرماندار از دانشگاه پیام نور واحد پردیس به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مرتضی حیدری فرماندار پردیس به همراه محمد درفکی معاون عمرانی و حسین آرمودیان رئیس اداره بازرسی فرمانداری به منظور بررسی و رسیدگی به مشکلات دانشگاه پیام نور پردیس از این دانشگاه بازدید کرد.
پنجشنبه 25 ارديبهشت 1393

تجلیل از فرزندان شهدا در جشن پدران آسمانی شهرستان پردیس

تجلیل از فرزندان شهدا در جشن پدران آسمانی شهرستان پردیس به گزارش روابط عمومی فرمانداری، به مناسبت 13 رجب و سالروز ولادت مولی الموحدین علی ابن ابی طالب (ع) از فرزندان شهدای شهرستان پردیس در جشن پدران آسمانی تجلیل شد.
پنجشنبه 25 ارديبهشت 1393

در جلسه شورای توسعه کشاورزی پردیس مطرح شد: حفظ منابع پایه و توسعه زیرساخت های کشاورزی

در جلسه شورای توسعه کشاورزی پردیس مطرح شد: حفظ منابع پایه و توسعه زیرساخت های کشاورزی به گزارش روابط عمومی فرمانداری، اولین جلسه شورای توسعه کشاورزی شهرستان پردیس به ریاست حمید امرایی معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری و با حضور بخشدار بومهن و مسئولین ادارات مرتبط از جمله شبکه بهداشت، امور عشایری، جهاد کشاورزی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، راه و شهرسازی، محیط زیست، منابع طبیعی، آبفای شهری و روستایی، شبکه دامپزشکی و تعاون روستایی در محل فرمانداری برگزار شد.
چهارشنبه 24 ارديبهشت 1393

تاکید معاون سیاسی فرماندار پردیس بر تامین امنیت مدارس

تاکید معاون سیاسی فرماندار پردیس بر تامین امنیت مدارس به گزارش روابط عمومی فرمانداری پردیس، در جلسه کمیسیون امنیت اجتماعی شهرستان که صبح امروز و با حضور مسئولین انتظامی، امنیتی و نمایندگان بخشداری های بومهن و جاجرود و شهرداری های پردیس و بومهن در محل فرمانداری برگزار شد، صادق بنیادی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری پردیس ضمن تاکید بر تامین امنیت مدارس شهرستان گفت: با توجه به نزدیکی فصل امتحانات و روانه شدن دانش آموزان در زمان های مختلف به سمت مدارس یا منازل، حفظ امینت در مسیرهای منتهی به مدارس از مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
دوشنبه 22 ارديبهشت 1393

حمایت از بنگاه های زودبازده در شهرستان پردیس

حمایت از بنگاه های زودبازده در شهرستان پردیس به گزارش روابط عمومی فرمانداری پردیس، جلسه کارگروه شورای اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان صبح امروز به ریاست فرماندار پردیس و با حضور معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری و مسئولان ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کمیته امداد امام خمینی، اداره بهزیستی، جهاد کشاورزی، آموزش و پرورش، میراث فرهنگی و اداره صنعت و معدن و تجارت در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
يکشنبه 21 ارديبهشت 1393

برگزاری جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان پردیس

برگزاری جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان پردیس به گزارش روابط عمومی فرمانداری، اولین جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان پردیس به منظور بررسی و تصویب اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای سال 93 به ریاست فرماندار و با حضور قاسمی از مسئولین دفتر برنامه و بودجه استانداری تهران، معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار و مسئولان شهرستان پردیس، صبح امروز در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
يکشنبه 21 ارديبهشت 1393

معطر شدن شهرستان پردیس به عطر ملکوتی شهدای گمنام

معطر شدن شهرستان پردیس به عطر ملکوتی شهدای گمنام به گزارش روابط عمومی فرمانداری، ظهر امروز و با حضور خیل عظیم عاشقان شهدا، پیکر دو شهید گمنام دفاع مقدس، در شهر پردیس تشییع و به خاک سپرده شد.
پنجشنبه 18 ارديبهشت 1393

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پردیس منصوب شد

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پردیس منصوب شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری، عصر امروز و در مراسمی با حضور فرماندار پردیس، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری و جمعی دیگر از مسئولان استانی و شهرستان، اولین مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پردیس معرفی و شروع به کار کرد.
چهارشنبه 17 ارديبهشت 1393

تجلیل از معلمان، مدیران و معاونان برتر شهرستان پردیس

تجلیل از معلمان، مدیران و معاونان برتر شهرستان پردیس به گزارش روابط عمومی فرمانداری، به مناسبت شهادت استاد مطهری و روز گرامیداشت مقام معلم، مراسم تجلیل از معلمان، مدیران و معاونان برتر شاغل در آموزش و پرورش شهرستان صبح امروز و با حضور مرتضی حیدری فرماندار پردیس، سلیمانی فر رئیس اداره آموزش و پرورش و جمعی دیگر از مسئولان همچنین معلمان، مدیران و معاونان آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.
سه شنبه 16 ارديبهشت 1393

جلسه بررسی مشکلات ساختمان اورژانس شهر بومهن برگزار شد

جلسه بررسی مشکلات ساختمان اورژانس شهر بومهن برگزار شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جلسه بررسی مشکلات ساختمان جدید اورژانس در شهر بومهن و بیمارستان در حال احداث خیریه الغدیر به ریاست فرماندار و با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، رئیس اداره بازرسی فرمانداری، رئیس شورای شهر بومهن، رئیس اورژانس شهرستان، معاون اداره برق شهرستان و نمایندگان موسسه خیریه انصارالغدیر در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
دوشنبه 15 ارديبهشت 1393