En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

استخر و تالارهای پذیرایی پردیس یک ماه تعطیل شد

استخر و تالارهای پذیرایی پردیس یک ماه تعطیل شد تهران - ایرنا - فرماندار شهرستان پردیس گفت: تالارهای پذیرایی و استخرهای این شهرستان تا یک ماه آینده به منظور پیشگیری از همه‌گیری ویروس کرونا تعطیل می‌شود.
پنجشنبه 19 تير 1399

فرماندار پردیس: تالار های پذیرایی و استخر های شهرستان تا یک ماه تعطیل خواهد بود

فرماندار پردیس: تالار های پذیرایی و استخر های شهرستان تا یک ماه تعطیل خواهد بود عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس با اشاره به مصوبات کمیته شهرستانی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا گفت: بر اساس مصوبات ستاد ملی و تطبیق با شرایط شهرستان، برگزاری هر گونه مراسم اعم از جشن و ترحیم در تالارها، منازل مسکونی و باغ ویلاها ممنوع بوده و استخرهای شهرستان نیز از تاریخ مصوبه ستاد ملی به مدت یک ماه تعطیل خواهد بود.
چهارشنبه 18 تير 1399

معاون امنیتی استاندار تهران: کشفیات نیروی انتظامی شرق استان ۲۰ درصد رشد داشته است

معاون امنیتی استاندار تهران: کشفیات نیروی انتظامی شرق استان ۲۰ درصد رشد داشته است حمیدرضا گودرزی معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران در حاشیه کلنگ زنی دو کلانتری در شهرستان پردیس و در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه بر اساس آمار شرق استان در زمان مشابه سال گذشته ۷ درصد رشد جرایم داشتیم گفت: با زحمات قابل تقدیر نیروی انتظامی شاهد رشد ۲۰ درصدی در بخش کشفیات بوده ایم.
چهارشنبه 18 تير 1399

فرماندار پردیس: امنیت پیش نیاز تمام برنامه ها و لازمه زندگی مردم است/ برنامه ریزی های جامعی را با توجه به افزایش جمعیت شهرستان انجام داده‌ایم

فرماندار پردیس: امنیت پیش نیاز تمام برنامه ها و لازمه زندگی مردم است/ برنامه ریزی های جامعی را با توجه به افزایش جمعیت شهرستان انجام داده‌ایم عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان، در آیین کلنگ زنی دو باب کلانتری که با حضور فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران، معاون امنیتی و انتظامی استاندار و دیگر مسئولان محلی و استانی برگزار شد، با بیان مطلب فوق از اهمیت برنامه ریزی برای ارائه خدمات مناسب با توجه به افزایش روز افزون جمعیت و سخن گفت.
چهارشنبه 18 تير 1399

۱۴۷ پروژه روبنایی مشارکتی در مسکن مهر پردیس ساخته می‌شود

۱۴۷ پروژه روبنایی مشارکتی در مسکن مهر پردیس ساخته می‌شود تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: با اعتباری معادل ۱۴۰۰ میلیارد تومان، ۱۴۷ پروژه روبنایی در قالب بسته‌های مشارکتی با بخش خصوصی در مسکن مهر پردیس امسال ساخته می‌شود.
چهارشنبه 18 تير 1399

ریزش چاه فاضلاب در پردیس جان یک نفر را گرفت

ریزش چاه فاضلاب در پردیس جان یک نفر را گرفت تهران-ایرنا- رییس آتش‌نشانی شهر پردیس گفت: حفاری غیراصولی در عمق ۱۰ متری زمین حادثه‌ساز شد و یک جوان ۳۵ ساله افغانی جان خود را از دست داد.
چهارشنبه 18 تير 1399

در دیدار مسئول امور فرهنگی دانشگاه شهید بهشتی با رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان پردیس مطرح شد:

اهمیت مسائل فرهنگی در ارتقاء بهداشت و سلامت جامعه مورد توجه قرار گیرد

اهمیت مسائل فرهنگی در ارتقاء بهداشت و سلامت جامعه مورد توجه قرار گیرد مسئول امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شهید بهشتی با حضور در شبکه بهداشت و درمان شهرستان پردیس با آسیایی مدیر و مسئولان امور فرهنگی و اطلاع رسانی این شبکه دیدار و پیرامون اهمیت مسائل فرهنگی در ارتقای سطح بهداشت و سلامت جامعه به گفتگو پرداخت.
چهارشنبه 18 تير 1399

با حضور معاون امنیتی استاندار تهران صورت گرفت: آغاز عملیات احداث ۲ کلانتری در شهرستان پردیس

با حضور معاون امنیتی استاندار تهران صورت گرفت: آغاز عملیات احداث ۲ کلانتری در شهرستان پردیس با حضور حمیدرضا گودرزی معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران، کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران، عبدالعظیم رضایی فرماندار پردیس و چند تن دیگر از مسئولین شهرستان، کلنگ احداث ۲ کلانتری در شهرستان پردیس به زمین زده شد.
چهارشنبه 18 تير 1399

فرماندار پردیس: تالارهای پذیرایی و استخرها تا یک ماه تعطیل خواهد بود

فرماندار پردیس: تالارهای پذیرایی و استخرها تا یک ماه تعطیل خواهد بود فرماندار پردیس گفت: تالار‌های پذیرایی و استخر های شهرستان پردیس تا یک ماه تعطیل خواهد بود.
چهارشنبه 18 تير 1399

آرایشگاه‌های زنانه در پردیس صاحب اتحادیه می‌شود

آرایشگاه‌های زنانه در پردیس صاحب اتحادیه می‌شود تهران-ایرنا- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان پردیس گفت: تعداد آرایشگاه های زنانه به حد نصاب یعنی ۵۰ آرایشگاه رسیده که پس از برگزاری انتخابات در زمانی کمتر از دو ماه صاحب اتحادیه مستقل خواهد شد.
سه شنبه 17 تير 1399