En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مشکلات شهری پردیس با انعکاس اخبار خبرنگاران برطرف می‌شود

مشکلات شهری پردیس با انعکاس اخبار خبرنگاران برطرف می‌شود معاون شهردار پردیس گفت: انعکاس مشکلات توسط خبرنگاران سبب رفع مشکلات از سوی شهرداری می‌شود و شهروندان از طریق اصحاب رسانه از اقدامات انجام شده شهرداری باخبر می‌شوند.
سه شنبه 22 مرداد 1398

رییس شورای اسلامی شهر پردیس: پردیس نیازمند ایجاد درآمدهای پایدار شهری است

 رییس شورای اسلامی شهر پردیس: پردیس نیازمند ایجاد درآمدهای پایدار شهری است پردیس- رییس شورای شهر پردیس بر لزوم ایجاد درآمدهای پایدار در این شهر تاکید کرد و اظهار داشت: فاز هفت شهر پردیس شامل نواحی کارگاهی خرمدشت و سیاهسنگ ظرفیت های مناسبی برای درآمدزایی دارند.
سه شنبه 22 مرداد 1398

محل فعالیت دندانپزشک قلابی در شهر بومهن شناسایی و پلمپ شد

محل فعالیت دندانپزشک قلابی در شهر بومهن شناسایی و  پلمپ شد به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان، با هوشیاری کارشناسان بازرسی شبکه بهداشت و درمان شهرستان، محل فعالیت دندانپزشک قلابی در شهر بومهن شناسایی و پلمپ شد.
سه شنبه 22 مرداد 1398

گردهم آیی به مناسبت هفته ازدواج در بوستان باغچنار برگزارشد

گردهم آیی به مناسبت هفته ازدواج در بوستان باغچنار برگزارشد به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان، به مناسبت هفته ازدواج و به همت کارشناسان شبکه، گردهم آیی رابطان سلامت و عموم شهروندان در محل بوستان باغچنار در شهر بومهن برگزار شد.
سه شنبه 22 مرداد 1398

به مناسبت هفته ازدواج انجام گرفت: همایش هم اندیشی ازدواج در جوانان

به مناسبت هفته ازدواج انجام گرفت:  همایش هم اندیشی ازدواج در جوانان به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان، همایش هم اندیشی ازدواج در جوانان به مناسبت هفته ازدواج در محل فرمانداری برگزار شد.
سه شنبه 22 مرداد 1398

با حضور کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان پردیس انجام شد: ارائه آموزش های بهداشت روان در جشنواره انجمن ادبی مهر

با حضور کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان پردیس انجام شد: ارائه آموزش های بهداشت روان در جشنواره انجمن ادبی مهر به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان، آموزش های مربوط به بهداشت روان به شرکت کنندگان در جشنواره انجمن ادبی مهر ارائه شد.
سه شنبه 22 مرداد 1398

بازدید مشترک بهداشت حرفه ای از صنایع مزاحم در شهر بومهن

 بازدید مشترک بهداشت حرفه ای از صنایع مزاحم در شهر بومهن به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان، با مشارکت ادارات متولی و به منظور اعمال نظارت بر صنایع مزاحم، بازدید مشترکی از سطح شهر بومهن برگزار شد.
سه شنبه 22 مرداد 1398

برگزاری نشست صمیمی فرماندار پردیس با اصحاب رسانه

برگزاری نشست صمیمی فرماندار پردیس با اصحاب رسانه به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، نشست صمیمی عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس با اصحاب رسانه پیش از ظهر امروز برگزار شد.
يکشنبه 20 مرداد 1398

در گفتگو با مهر مطرح شد؛ اجرای ۹۰ برنامه ورزشی توسط هیات ورزش های همگانی پردیس

 در گفتگو با مهر مطرح شد؛ اجرای ۹۰ برنامه ورزشی توسط هیات ورزش های همگانی پردیس پردیس- رئیس هیات ورزش های همگانی شهرستان پردیس از اجرای ۹۰ برنامه ورزشی توسط این هیات خبر داد.
يکشنبه 20 مرداد 1398

فرماندار پردیس: انتقاد سازنده وسیله ای برای توسعه پردیس است

 فرماندار پردیس: انتقاد سازنده وسیله ای برای توسعه پردیس است پردیس- فرماندار پردیس گفت: انتقاد سازنده وسیله ای برای پیشرفت، موفقیت و توسعه پایدار پردیس است.
يکشنبه 20 مرداد 1398