En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

معاون مدیرکل ارشاد استان تهران: ۹۶رسانه مکتوب در استان تهران فعال است/واگذاری آگهی از طریق سایت

 معاون مدیرکل ارشاد استان تهران: ۹۶رسانه مکتوب در استان تهران فعال است/واگذاری آگهی از طریق سایت پردیس-معاون مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با بیان این که ۹۶ رسانه مکتوب در استان تهران فعال است، گفت: این رسانه ها از چند روز آینده می توانند از طریق سایت آگهی دولتی دریافت کنند.
يکشنبه 20 مرداد 1398

بیمه و امنیت شغلی خبرنگاران پیگیری می‌شود

بیمه و امنیت شغلی خبرنگاران پیگیری می‌شود تهران- ایرنا- نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به دغدغه خبرنگاران برای بیمه و نداشتن امنیت شغلی، فراکسیون زنان هفته آینده میزبان محمد شریعتمداری وزیر کار و امور اجتماعی به منظور پی گیری مطالبات خبرنگاران در موارد یاد شده است.
يکشنبه 20 مرداد 1398

در پی آغاز اقدامات برای تکمیل بیمارستان نیمه ساز بومهن انجام گرفت:

بازدید فرماندار پردیس و بخشدار بومهن از بیمارستان خیریه الغدیر و بررسی روند انجام امور

بازدید فرماندار پردیس و بخشدار بومهن از بیمارستان خیریه الغدیر و بررسی روند انجام امور به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، در پی شروع عملیات بهسازی و تکمیل تاسیسات بیمارستان خیریه ناتمام الغدیر در شهر بومهن، فرماندار پردیس از این مکان بازدید و روند انجام امور را بررسی کرد.
شنبه 19 مرداد 1398

نشست فرماندار پردیس با دهیاران و شوراهای اسلامی بخش بومهن

نشست فرماندار پردیس با دهیاران و شوراهای اسلامی بخش بومهن به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، عبدالعظیم رضایی فرماندار پردیس به منظور تبادل‌نظر با منتخبان مردم در شوراهای اسلامی روستایی و بررسی مشکلات و مسائل موجود در روستاها، با دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستایی بخش بومهن دیدار کرد.
شنبه 19 مرداد 1398

با حضور فرماندار پردیس برگزار شد: اولین همایش آموزشی رقابتی فریزبی در شهرستان پردیس

با حضور فرماندار پردیس برگزار شد: اولین همایش آموزشی رقابتی فریزبی در شهرستان پردیس به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، نخستین همایش آموزشی و رقابتی رشته مفرح و جذاب فریزبی با حضور عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان و در زمین چمن مصنوعی سوم خرداد شهر پردیس برگزار شد.
شنبه 19 مرداد 1398

صدور حکم انتصاب فرماندار پردیس از سوی وزیر کشور

صدور حکم انتصاب فرماندار پردیس از سوی وزیر کشور به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، طی حکمی از سوی وزیر کشور، عبدالعظیم رضایی به عنوان فرماندار شهرستان پردیس منصوب شد.
شنبه 19 مرداد 1398

امام جمعه پردیس: رویاهای عربستان در منطقه نقش بر آب شده است

 امام جمعه پردیس: رویاهای عربستان در منطقه نقش بر آب شده است تهران- ایرنا- امام جمعه شهر پردیس گفت: هدف تاسیسات نفتی آرامکو عربستان طی روزهای اخیر توسط موشک‌ های انصار الله یمن نشان از نقش بر آب شدن رویاها و اهداف این کشور را دارد.
جمعه 18 مرداد 1398

۳۰ مدرسه پردیس صاحب مغازه می‌شوند

۳۰ مدرسه پردیس صاحب مغازه می‌شوند تهران- ایرنا- آنطور که مسئولان پردیس در استان تهران می‌گویند برای حل مشکل کمبود اعتبارات آموزشی مقرر کرده‌اند ساخت ۳۰ باب واحد تجاری و تجاری‌سازی در این تعداد از مدارسی که شرایطش را داشته باشند عملیاتی شود.
پنجشنبه 17 مرداد 1398

فرماندار پردیس:‌ روستاها فقط نام روستا را یدک می‌کشند

فرماندار پردیس:‌ روستاها فقط نام روستا را یدک می‌کشند تهران- ایرنا- فرماندار پردیس با انتقاد از وضعیت کنونی در روستاها گفت:‌ در سال رونق تولید به جای تقویت گردشگری روستایی، شاهد افزایش خوش‌نشینی و خانه‌های استیجاری موقت هستیم و روستاهای ما فقط نام روستا را با خود یدک می‌کشند.
پنجشنبه 17 مرداد 1398

پیام تبریک فرماندار شهرستان پردیس به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک فرماندار شهرستان پردیس به مناسبت روز خبرنگار به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس طی پیامی، فرارسیدن 17 مرداد و روز خبرنگار را تبریک گفت.
چهارشنبه 16 مرداد 1398