En

آرشیو آرشیواخبار ادارات

افتتاح دومین پایگاه قهرمانی ورزشی در شهرستان پردیس

(2)

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس، مراسم افتتاحیه دومین پایگاه قهرمانی ورزشی با حضور سیفی رییس اداره ورزش و جوانان، دکتر بهرام صالح نیا مسئول کمیته استعدادیابی ورزش و جوانان، امام جماعت مهدیه، حاج امیر شریفی تولیت مهدیه بومهن، جمعی از هیئت امنا و اساتید دانشگاه تربیت بدنی و مدیریت باشگاه فرهنگی ورزشی مهدیه بومهن برگزار شد.

شنبه 29 دي 1397

نخستین همایش «دوشنبه های سالمندی» به همت هیئت ورزش های همگانی شهر پردیس

(5)

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس، این همایش به همت هیئت ورزش های همگانی شهر پردیس و با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس در موسسه فرهنگی هنری شهرداری پردیس برگزار شد.

دوشنبه 24 دي 1397

در راستای ارائه خدمات به قشر زحمتکش رانندگان صورت می گیرد؛

طرح توزیع لاستیک با بهای دولتی در سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری پردیس

(14)

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس، این طرح همزمان با سایر نقاط کشور در شهر پردیس نیز اجرا می شود.

يکشنبه 16 دي 1397

به مناسبت گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد:

جلسه کارگروه ورزش و جوانان شهرستان پردیس با حضور روسای هیات های ورزشی

(13)

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس، جلسه کارگروه ورزش و جوانان که از کارگروه های مهم زیر مجموعه ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در شهرستان پردیس است با حضور روسای هیات های ورزشی، نمایندگان سمن ها و خبرنگاران شهرستان تشکیل شد.

پنجشنبه 13 دي 1397

نایب رییس هیات اسکواش: محل موقت آموزش اسکواش شهرستان پردیس تا دهه فجر افتتاح می شود

(4)

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس، پورمند نایب رئیس هیئت اسکواش شهرستان از افتتاح محل موقت آموزش اسکواش در ایام دهه مبارک فجر خبر داد و افزود: اسکواش، ورزشی نشاط آور است که در یک زمین احاطه شده با دیوار و شیشه بازی می شود و هر بازیکن به طور متناوب توپ کوچکی را با راکت به دیوار مقابل می زند و بازیکن طرف دیگر باید آن را به این دیوار بازگرداند.

چهارشنبه 12 دي 1397

برگزاری مسابقات مچ اندازی بانوان شهرستان‌ پردیس

(11)

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان‌پردیس، مسابقات مچ اندازی بانوان به همت هیات پرورش اندام و بدنسازی شهرستان‌ و با حضور ۳۰ نفر از بانوان ورزشکار در ۴ وزن و رده سنی آزاد در آکادمی بدنسازی البرز برگزار شد.

چهارشنبه 12 دي 1397

شهردار پردیس خبر داد؛

اجرای 10350 مترطول جدولگذاری در پردیس طی 9 ماهه سال جاری

(1)

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس، کورش گلریز ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: رسیدگی به معابر شهری از جمله اجرای طرح جدولگذاری یکی از وظایف ذاتی شهرداری ها قلمداد می شود.

چهارشنبه 12 دي 1397

قرار سبز بانوان هیات ورزشهای همگانی شهرپردیس

فعالان محیط زیست هیات همگانی به پاکسازی طبیعت رفتند

(3)

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس، با حضور مژده جو نایب رییس بانوان و عباس حسینی نایب رییس آقایان هیات ورزشهای همگانی، مربیان و مسولین کمیته ها، این‌ برنامه با هدف کمپین تفریح سبز وبا رویکرد گسترش فرهنگ حفاظت از محیط زیست و مشارکت ورزشکاران در امر محیط زیست و ارتقای سطح فرهنگ حفاظت از محیط زیست میان جامعه ورزشکار، ورزش دوست و مردم انجام گردید.

چهارشنبه 12 دي 1397

وزیر راه و شهرسازی : به جریان افتادن روح تازه در پردیس/ تیم مدیریتی جدید در حال حل مسائل است

(5)

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در بازدید از مسکن مهر شهر پردیس از اختصاص شش ردیف در بودجه 98 دولت برای تکمیل مسکن مهر و تولید 900 هزار واحد تا پایان سال 99 خبر داد.

شنبه 8 دي 1397

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس: حل تمامی موضوعات با سازنده فاز 11/ آماده‌سازی‌ فازهای 5، 8 و 9 در مسیر جدید

(17)

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس، سید مهدی هدایت مدیرعامل شرکت عمران پردیس، در نشست خود با وزیر راه و شهرسازی که در محل این شرکت برگزار شد، از حل تمامی موضوعات با سازنده فاز 11 و آماده‌سازی‌ فازهای 5، 8 و 9 خبر داد.

شنبه 8 دي 1397