En
تاریخ : چهارشنبه 23 خرداد 1397
کد 1939

تقدیر از عملکرد بخشداری های تابعه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پردیس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پردیس به ریاست مرتضی حیدری فرماندار شهرستان برگزار شد.
فرماندار پردیس در ابتدا با اشاره به مصوبات جلسه پیشین شورا گفت: شهرداری های پردیس و بومهن مکلف هستند یک مرکز ترک اعتیاد 300 نفره ایجاد کنند و این اقدام می‌تواند به صورت دو کمپ ۱۵0 نفره یا تجمیع شده باشد که  در این راستا با شهرداری‌ها نیز تفاهم هایی انجام گرفته  است.
حیدری در ادامه از نیروی انتظامی و بخشداری های بومهن و جاجرود نیز به دلیل اقدامات موثر و همه‌جانبه ای که در زمینه مبارزه با مواد مخدر انجام داده اند قدردانی کرد و افزود: با برگزاری جلسات مشترک با دهیاران و شوراهای روستایی در خصوص مضرات مواد مخدر و چگونگی برخورد با معتادان، آگاه سازی، به روز آوری اطلاعات و شناخت راه های مبارزه با توزیع مواد مخدر می توان ضریب نفوذ این اقدامات را افزایش داد و از آسیب های بعد از آن جلوگیری کرد.
در پایان این جلسه صادق بنیادی معاون فرماندار پردیس با تشریح ابلاغیه های دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و موارد تاکید شده در نشست فرمانداران گفت: لازم است برای بهبود مستمر فعالیت ها، اقدامات شهرستان با برنامه‌های استان هماهنگ باشد و به همین دلیل نیاز است دستورالعمل های استانی در تعیین اهداف، برنامه ریزی و ارائه گزارش مورد توجه قرار گیرد.
   • نوشته شده
  • در چهارشنبه 23 خرداد 1397
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 89