En
تاریخ : پنجشنبه 24 خرداد 1397
کد 1941

برگزاری دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پردیس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، دومین نشست ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پردیس به ریاست صادق بنیادی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار پردیس برگزار شد.


این جلسه با حضور حجت الاسلام توسلی امام جمعه، سیفی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و روسای ادارات و نهاد های عضو ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار و حاضرین پیرامون راهکارهای ایجاد بستر مناسب برای ازدواج آسان جوانان و تغییر در شیوه های تربیتی جوانان به منظور سالم سازی و آموزش مهارت های زندگی  به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.
معاون فرماندار پردیس در این جلسه گفت: دولت اعتبارات و تسهیلات مناسبی را برا اشتغال و ازدواج جوانان فرآهم کرده است و با بهره مندی از ظرفیت های ادارت شهرستانی می توان اقدامات مثبت و موثری در این زمینه انجام داد.
وی به تشکیل کمیته ساماندهی ازدواج جوانان در ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان اشاره کرد و افزود: اعضای این کمیته از اعضای فعال و اثر گذار ستاد ساماندهی انتخاب شده اند تا با تعیین اهداف بلند و کوتاه مدت، برنامه ریزی با اتکا به پتانسیل های شهرستان و استفاده از تمام ظرفیت های ادارات و نهاد های شهرستان، زوج های جوان واجد شرایط را حمایت کنند.
بنیادی با بیان اینکه کمیته ساماندهی و تسهیل ازدواج جوانان ستاد در تلاش است  بستر مناسبی برای ازدواج آسان جوانان فراهم کند تصریح کرد: یکی از ظرفیت های ما در شهرستان اداره صنعت، معدن و تجارت است که قول همکاری در زمینه تامین محل برگزاری مراسم و تهیه جهیزیه را داده است همچنین ادارت بهزیستی و شبکه بهداشت نیز به منظور برگزاری دوره های مشاوره قبل و بعد از ازدواج اعلام آمادگی کرده اند.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 24 خرداد 1397
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 66