En
تاریخ : چهارشنبه 17 مرداد 1397
کد 2005

به مناسبت هفدهم مرداد و روز خبرنگار انجام گرفت: دیدار فرماندار پردیس با خبرنگاران شهرستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری مرتضی حیدری فرماندار پردیس به مناسبت روز خبرنگار با اصحاب رسانه شهرستان دیدار و گفتگو کرد
این نشست با حضور مجید عبدالهی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و مسئولان و خبرنگاران رسانه های تصویری، مکتوب و خبرگزاری های رسمی در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
فرماندار پردیس در ابتدا ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: خبرنگاران آینه تمام نمای اجتماع هستند که در راه آگاهی بخشی به مردم فعالیت می‌کنند و لازم است در این مسیر حمایت شوند.
حیدری در ادامه این جلسه پیرامون نقش خبرنگاران و انعکاس دقیق اخبار در جلوگیری از بروز فساد، لزوم شناسایی نقاط ضعف با استفاده از گزارش‌ها و اخبار خبرنگاران، مشکلات فراروی شهرستان از جمله مسکن مهر، تامین آب شرب، فاضلاب و بافت های صنعتی و شرایط اقتصادی در حال حاضر کشور سخنان ایراد کرد و در ادامه نیز رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان به تشریح قوانین و مقررات موجود برای حمایت از خبرنگاران پرداخت.
پرسش و پاسخ افراد حاضر با فرماندار پیرامون میز خدمت مستقر در فرمانداری، برخورد با محتکران، اقلام مورد نیاز مردم و راهکارهای حمایت از حقوق شهروندی بخش دیگری از این برنامه بود و در پایان فرماندار پردیس با اهداء لوح سپاس از خبرنگاران تقدیر کرد.

 

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 17 مرداد 1397
  • ساعت 15
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 66