En
تاریخ : دوشنبه 16 مهر 1397
کد 2079

برگزاری جلسه کمیسیون امنیت اجتماعی شهرستان پردیس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، جلسه کمیسیون امنیت اجتماعی شهرستان پردیس به ریاست صادق بنیادی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار برگزار شد.
معاون فرماندار به مشکلات فرهنگی و اجتماعی فازهای جدید التاسیس شهر پردیس اشاره کرد و گفت: شهروندانی که در این فاز زندگی می‌کنند، انتظارات به حق دارند و باید برای بهبود وضعیت خدمات رفاهی، اجتماعی، فرهنگی و امنیتی این مناطق هرچه سریعتر اقدام کرد.
در ادامه جلسه نمایندگان شرکت عمران شهر پردیس و ادارات صنعت، معدن و تجارت، آموزش و پرورش و فرهنگ و ارشاد اسلامی توضیحاتی ارائه کردند و پس از جمع بندی مطالب مطروحه مقرر شد: شرکت عمران شهر پردیس برای برپایی بازارچه محلی در فاز‌های ۸ و ۱۱ زمین مناسب را اختصاص و اداره صنعت معدن و تجارت در این خصوص هر چه سریعتر اقدام کند.
استقرار گشت واحدهای انتظامی در ساعات مختلف در این فازها و حضور عوامل نیروی انتظامی در میان مردم برای آگاه سازی از راه های کاهش وقوع جرایم، ایجاد حساسیت نسبت به موارد مشکوک و برقراری ارتباط نزدیک با اهالی در راستای ناامن سازی فضا برای متخلفین، راه اندازی کانون فرهنگی مساجد با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و امام جماعات و هیئت امنای مساجد و استفاده از مدارس این فازها در شیفت عصر به منظور راه اندازی فعالیت های فرهنگی از مصوبات این جلسه بود.

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 16 مهر 1397
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 30