En
تاریخ : دوشنبه 30 مهر 1397
کد 2126

به همت هیات والیبال شهرستان پردیس و مدرسه طرح نو بمناسبت هفته تربیت بدنی برگزار شد؛

مسابقات چهارجانبه دانش آموزان دختر در بومهن

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس، به منظور رشد و شکوفایی رشته والیبال در رده های پایه به همت هیات والیبال شهرستان پردیس و با همکاری مدرسه طرح نو به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش یک دوره مسابقات چهارجانبه دانش آموزان دختر که از هفته های قبل آغاز شده بود، به کار خود پایان داد و مراسم اختتامیه و اهدا احکام با حضور سیفی رییس اداره ورزش و جوانان ، ابوذرهمتی رییس هیات والیبال،درخشان معاون اداره ورزش،کشاورز معاونت ورزشی و مژگان حاجی باقری نایب رییس هیات والیبال و مسئول برگزاری مسابقات در سالن امام رضا بومهن برگزار شد.

در ابتدا درخشان دارا  ضمن قدردانی از حاجی باقری و آموزشگاه دخترانه طرح نو و هیات والیبال به جهت رویکرد نو در بخش بانوان و برگزاری مسابقات والیبال دانش آموزی اظهارداشت: این شهرستان از استعدادهای بالایی در زمینه ورزش بانوان به خصوص در رشته والیبال برخوردار است که در صورت حمایت بیشتر از ورزشکاران بی تردید شاهد درخشش بیشتر آن ها خواهیم بود.
وی افزود؛ هیئت والیبال شهرستان با برگزاری مسابقات مختلف می بایست  اهدافی چون کشف استعدادها، تشویق جوانان به ورزش و حفظ سلامت آن ها را دنبال کند چراکه شهرستان پردیس از قابلیت ها و استعدادهای فراوانی در رشته های مختلف ورزشی برخوردار بوده، اما متاسفانه به دلیل کمبود اعتبارات ورزشی و... در برخی از رشته ها با مشکلاتی روبه رو است.
در ادامه سیفی رییس اداره ورزش ضمن  تبریک فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و قدردانی از همتی و حاجی باقری جهت برنامه ریزی بمناسبت هفته ورزش گفت؛شهرستان پردیس از استعدادهای بالایی در زمینه ورزش بانوان به خصوص در رشته والیبال برخوردار است که در صورت حمایت بیشتر از این ورزشکاران بی تردید شاهد درخشش بیشتر آن ها خواهیم بود و امروز در رده های مختلف سنی شاهد حضور بازیکنان قابلی در سطح استانی و حتی لیگ های کشوری در بخش بانوان  ازشهر بومهن و پردیس هستیم.
وی با بیان اینکه والیبال بانوان شهرستان در مدار توسعه قرار دارد، عنوان کرد: آمارها نشان می دهد که بانوان و دختران بیش از ۵۴ درصد ورزشکاران سازمان یافته را تشکیل می دهند و در بخش بانوان تلاش زیادی صورت گرفته اما کافی نیست به همین جهت قصد داریم با اولویت بندی ورزش دختران از هیاتهای ورزشی بخواهیم  تلاش را در این بخش افزون سازند تا انشالله شاهد حضور بازیکنانی در رقابت های کشوری، آسیایی و لیگ کشوری باشیم.
در ادامه ابوذر همتی رییس هیات والیبال تاکید کرد: خوشبختانه امروز نگاه مردم به والیبال بانوان تغییر کرده است و شرایط نسبت به سال های گذشته بسیار بهتر شده است و  امیدواریم با تلاش هایی که در این زمینه انجام می گیرد ورزش بانوان به ویژه در رشته والیبال با بهره گیری از کلیه ظرفیت های شهرستانی به جایگاه واقعی خود دست پیدا کند.
در پایان کشاورز معاونت ورزشی ضمن آرزوی موفقیت برای همتی و اعضای هیات و ابراز امیدواری کرد که شاهد تحول در والیبال شهرستان باشیم و از همه دانش آموزان و خانواده هایشان دعوت کرد در تجمع ورزشی نشاط و تندرستی همزمان با نخستین روز از هفته ورزش برگزار می گردد حضور بهم‌رسانند.
گفتنی است احکام و جوایز دانش آموزان با پشتیبانی هیات والیبال به دختران والیبالیست اهدا شد.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 30 مهر 1397
  • ساعت 01
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 28