En
تاریخ : پنجشنبه 3 آبان 1397
کد 2132

افتتاح خانه ورزش روستایی کرشت با حضور مسئولان شهرستان پردیس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، عصر دیروز و با حضور تنی چند از مسئولان شهرستان پردیس، خانه ورزش روستایی کرشت افتتاح و بهره‌برداری رسید.


صادق بنیادی معاون سیاسی انتظامی فرماندار پردیس، رضا خدادادی بخشداری بومهن، محمدسیفی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، قانبیلی رئیس شورای اسلامی شهرستان، جعفر رئیس شورای اسلامی بخش بومهن، دهیار و اعضای شورای روستای کرشت و روسای چند هیئت ورزشی در این مراسم حضور داشتند و سوله خانه ورزش روستای کرشت با تجهیزاتی از قبیل بدنسازی، ورزش های رزمی، تنیس روی میز و ورزش های همگانی افتتاح رو به بهره برداری رسید.
معاون فرماندار پردیس در این مراسم ضمن تبریک هفته تربیت بدنی به افراد حاضر، راه اندازی خانه های ورزش روستایی را برای شادابی و نشاط مردم بسیار موثر دانست و گفت: ایجاد این فضاها و تسهیل حضور روستاییان در این اماکن موجب کاهش آسیب های اجتماعی و انحرافات شده حرکت به سمت تجهیز و راه اندازی خانه های ورزشی در دیگر روستاها بسیار مهم است.
بنیادی آسیب های اجتماعی را غیر قابل ترمیم دانست و افزود: اگر خانواده ای از هم پاچیده شود و یا جوانی به دلیل درگیر شدن با یک یا چند آسیب اجتماعی به انحرافات کشیده شود، شاید برای اقدام خیلی دیر شده باشد و به همین دلیل از بحث پیشگیری از آسیب های اجتماعی به عنوان اولویت نام برده می شود و وجود این اماکن یکی از راه های این پیشگیری است.
وی در پایان از دهیار، شورای اسلامی روستا، مسئولان اداره ورزش و جوانان، هیات ورزش های بومی و محلی و خیرینی که در ساخت، تجهیز و راه اندازی این خانه ورزشی تلاش کردند قدر دانی کرد.
این سوله در مساحتی حدود ۴۰۰ مترمربع از سوی دهیاری و شورای روستا و خیرین برای این منظور اختصاص یافته بود و با اعتباری بالغ بر ۴۵ میلیون تومان از محل اعتبارات ورزش های همگانی استان، اداره ورزش و جوانان شهرستان و دهیاری به بهره برداری رسید.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 3 آبان 1397
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 55