En
تاریخ : يکشنبه 6 آبان 1397
کد 2135

برگزاری نشست هماهنگی و برنامه ریزی مراسم اربعین حسینی در شهرستان پردیس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، سومین جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری مراسم اربعین حسینی در شهرستان پردیس برگزار شد.
صادق بنیادی معاون سیاسی انتظامی فرماندار، جانشین ناحیه مقاومت بسیج، نمایندگان ادارات آموزش و پرورش، بخشداری بومهن، شهرداری های پردیس بومهن، شوراهای اسلامی شهر، تبلیغات اسلامی، دفتر امام جمعه و متولیان بارگاه امامزاده سلطان مطهر شهر بومهن در این جلسه حضور داشتند و افراد حاضر پیرامون مباحثی از جمله مسیر راهپیمایی، زمان حضور شهروندان، نحوه برپایی ایستگاه‌های صلواتی، اطلاع رسانی عمومی و وسایل نقلیه مورد نیاز به تبادل نظر پرداختند.
در این جلسه مقرر شد حرکت کاروان پیاده عزاداری در شهر بومهن از ساعت ۱۰ صبح آغاز و عزاداران با طی مسیر بلوار اصلی وارد خیابان شهدای بومهن شده و سپس به سمت مزار امامزاده سلطان مطهر حرکت کنند، همچنین عزاداران پردیس نیز با حرکت از مقابل بوستان نور الشهدا در ساعت ۹ صبح و پس از گذر از میادین فلسطین و امام رضا علیه السلام از مسیر بلوار امام رضا(ع) به عزاداران بومهنی بپیوندند.
اتخاذ تمهیدات ترافیکی و امنیتی برای این مسیر، استقرار وسایل نقلیه به منظور بازگشت عزاداران به مکان‌های اولیه و تدارک لازم برای برگزاری نماز ظهر اربعین از جمله دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود.


  • نوشته شده
  • در يکشنبه 6 آبان 1397
  • ساعت 02
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 27