En
تاریخ : دوشنبه 7 آبان 1397
کد 2136

برگزاری جلسه ستاد گرامیداشت روز ۱۳ آبان در شهرستان پردیس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، جلسه ستاد گرامیداشت روز 13 آبان شهرستان پردیس به منظور هماهنگی و برنامه ریزی برپایی راهپیمایی این روز به ریاست صادق بنیادی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار و در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.


نمایندگانی از بخشداری ها، شهرداری ها، فرماندهی انتظامی، ناحیه مقاومت بسیج و ادارات آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی، تبلیغات اسلامی و ورزش و جوانان در این جلسه حضور داشتند و معاون فرماندار پردیس اهمیت برپایی راهپیمایی ۱۳ آبان را در لزوم انتقال فرهنگ ایثار و شهادت دانست و گفت: نسل جوان ما باید بداند در آن دوران دانش‌آموزان و دانشجویانی از میان مردم برای دفاع از انقلاب به پا خواستند و تا پای جان پیش رفتند و انگیزه این افراد باید برای نسل جدید تبیین و روشنگری شود.
بنیادی راهپیمایی ۱۳ آبان و برنامه های قبل و بعد از این راهپیمایی را در این انتقال مفاهیم بسیار موثر دانست و افزود: ۱۳ آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا نیز نامگذاری شده است و آگاهی دانش آموزان و دانشجویان ما از این موضوع که سفارتخانه آمریکا مرکز انجام اقدامات تروریستی و ضد انقلاب بود و تسخیر آن به دست دانشجویان معتقد و هوشمند از وارد آمدن ضربه به انقلاب جلوگیری کرد، می تواند در روشن شدن دلایل تسخیر سفارت آمریکا و گرامیداشت این روز بسیار موثر باشد.
در ادامه نمایندگان ادارات آموزش و پرورش، تبلیغات اسلامی، شهرداری پردیس، بخشداری جاجرود و شورای اسلامی شهرستان به بیان نظرات خود پرداختند و حاضرین وجود برنامه های بصیرت افزایی در مدارس، آشناسازی معلمان با آموزه‌های صحیح در این موارد برای انتقال مناسب مفاهیم به دانش آموزان، مشارکت دانشجویان در برگزاری این قبیل مراسم و تأکید بر بیان محتوا و فلسفه این روز را دارای اهمیت بسزایی دانستند.
در پایان این جلسه مقرر شد شهرداری های پردیس بومهن پشتیبانی لازم از قبیل وسایل نقلیه، سیستم صوت و تبلیغات محیطی را انجام داده و ادارات آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان اهتمام لازم را در اطلاع رسانی مناسب از زمان و مکان برگزاری این راهپیمایی داشته باشند.
شایان ذکر است راهپیمایی گرامیداشت روز ۱۳ آبان به صورت شهرستانی از میدان عدالت شهر پردیس تا میدان امام خمینی(ره) این شهر برگزار خواهد شد.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 7 آبان 1397
  • ساعت 01
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 20