En
تاریخ : چهارشنبه 7 آذر 1397
کد 2262

فرماندار پردیس: هفته فرهنگی نماد هویت و فرهنگ شهرستان است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، امیراله حقیقی فرماندار شهرستان پردیس در حاشیه بازدید خود از نمایشگاه هفته فرهنگی شهرستان، هفته فرهنگی را نماد هویت و فرهنگ شهرستان پردیس دانست.
فرماندار پردیس شناخت امکانات فرهنگی و ظرفیت‌های شهرستان پردیس را یکی دیگر از اهداف هفته فرهنگی دانست و گفت: برپایی نمایشگاه هفته فرهنگی با ۴۵ غرفه و دعوت از صاحبان ایده و فکر و نخبگان و فعالان اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی به همین منظور انجام گرفته تا مردم با فرهنگ های گوناگون که از اقصی نقاط ایران در شهرستان پردیس وجود دارد آشنا شوند و این آشنایی زمینه افزایش بهره وری از این ظرفیت‌ها را فراهم آورد.
نماینده عالی دولت به حضور جوانان و نخبگانی از دانش آموزان آموزش و پرورش و هنرجویان مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای اشاره کرد و گفت: توانمندی و خلاقیت جوانان قابل تقدیر است و می‌توان از ظرفیت پارک فناوری پردیس، مراکز آموزش عالی و شرکت عمران شهر پردیس برای برداشتن گامی در راستای نخبه پروری و حمایت از استعدادهای جوانان شهرستان استفاده کرد.
حقیقی از تلاش برای احداث نمایشگاه دائمی فرهنگی در شهرستان خبر داد و گفت: برگزاری نمایشگاه فرهنگی به عنوان رویداد اصلی هفته فرهنگی شهرستان می‌تواند زمینه ایجاد فرصت مناسبی برای احداث نمایشگاه دائمی فرهنگی در پردیس باشد که با مشارکت بخش خصوصی به تحقق خواهد رسید.
گفتنی است هفته فرهنگی شهرستان تا ۱۲ آذر و با برنامه‌های متنوع در سطح شهرستان ادامه دارد و نمایشگاه هفته فرهنگی نیز تا نهم آذر از ساعت ۹ الی ۱۸ پذیرای علاقه مندان است.

 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 7 آذر 1397
  • ساعت 03
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 39