En
تاریخ : چهارشنبه 7 آذر 1397
کد 2265

سرپرست فرمانداری پردیس:

هیات های ورزشی از ارکان اصلی ورزش در پردیس محسوب می شوند

پردیس- سرپرست فرمانداری پردیس گفت: هیات های ورزشی از ارکان اصلی ورزش در پردیس محسوب می شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، امرالله حقیقی صبح چهارشنبه در جلسه شورای ورزش و ستاد ساماندهی امور جوانان که در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت: ورزش دارای جایگاه خوبی در کشور است و مخاطبین خود را دارد و می بینیم که با اجرای یک برنامه ورزشی تعداد زیادی از افراد برای تماشا حاضر می شوند.

حقیقی در ادامه با بیان اینکه شهرستان های استان تهران رتبه های خوبی را در قهرمان پروری و مدال آوری داشته و دارند افزود: امیدواریم که پردیس را نیز در زمینه ورزشی تقویت کنیم تا ورزشکاران خوبی در عرصه های بین المللی حاضر شوند و برای کشور افتخار آفرین باشند.

وی با اشاره به اینکه باید از امکانات موجود شهرستان در راستای ورزش به خوبی استفاده شود گفت: هیات های ورزشی از ازکان های اصلی پردیس هستند و این هیات ها باید  پویا شوند و از امکانات شهرستان برای بخش ورزشی بهره مند شوند و در نظر داریم که هیات های ورزشی پردیس را مورد بررسی قرار دهیم.

سرپرست فرمانداری پردیس بیان داشت: اگر به دنبال پویایی و ورزش در شهرستان هستیم باید از نخبه ها و پیشکسوتان ورزشی بهره مند شویم و این مطلوب نیست که این پیشکسوتان را نادیده بگیریم و باید از این افراد استفاده شود.

حقیقی با انتقاد بر اینکه برخی از روسای ادارات که رئیس هیات ورزشی هستند و در جلسه شورای ورزش حاضر نیستند گفت: این روسا باید از امروز جای خود را به افراد وزشکار دیگر بدهند.

سرپرست فرمانداری پردیس در ادامه توسعه ورزش های همگانی را نیز بسیار با اهمیت دانست و افزود: باید ورزش های صبحگاهی و همگانی رونق داده شوند  و در این زمینه نیز شهرداری پردیس اعلام امادگی کرده که فضاهای ورزشی را در اماکنی که وجود دارد راه اندازی می کند و در روستا و دهیاری ها نیز باید برای ورزش همگانی برنامه داشته باشند و همچنین در زمینه ورزش در نظر داریم که از اماکن ورزشی که در اختیار بخش خصوصی است نیز بهره کافی را ببریم.

 

کد خبر 4470255
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 7 آذر 1397
  • ساعت 03
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 4