En
تاریخ : چهارشنبه 7 آذر 1397
کد 2274

فرماندار پردیس: از امکانات ورزشی ادارات و نهادها برای استفاده جوانان بهره برداری شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، امیراله حقیقی فرماندار پردیس در جلسه شورای ورزش شهرستان، بهره برداری از ظرفیت های ادرات و نهادهای شهرستان را برای استفاده جوانان بسیار مهم دانست.


فرماندار پردیس هیات های ورزشی را از ارکان ورزش شهرستان دانست و گفت: این هیات ها باید پویا و فعال باشند تا ورزش در شهرستان فراگیر و هدفمند دنبال شود و در این راه نیز بهره گیری از امکانات ورزشی ادارات و نهادهای شهرستان می تواند کمک کننده باشد.
حقیقی با بیان اینکه در صدد هستیم فعالیت و عملکرد هیات های ورزشی را مورد بررسی و سنجش قرار دهیم گفت: اگر به دنبال فراگیر شدن ورزش در شهرستان هستیم باید از نخبه ها و پیشکسوتان ورزشی بهره مند شویم و ورزشکاران و هیات های ورزشی را تقویت کنیم تا ورزشکاران پردیس نیز در عرصه های ملی و بین المللی حضور پیدا کرده و برای کشور و شهرستان افتخار آفرینی کنند و در این راه بررسی عملکرد هیات های ورزشی بسیار موثر است.
حقیقی با تاکید بر اینکه نادیده گرفتن تجربه پیشکسوتان و توانایی نخبه ها و جوانان امری مردود است افزود: برخی از روسای هیات های ورزشی علی رغم دعوت، در جلسه شورای ورزش که بسیار مهم و کاربردی است حضور ندارند که نشان دهنده عدم توجه و اهتمام این اشخاص به امر ورزش است و باید این افراد جای خود را به وزشکاران دلسوز و متعهد بدهند.
نماینده عالی دولت در شهرستان پردیس افزود: توسعه ورزش همگانی بسیار با اهمیت است و موجب شادابی و نشاط افراد جامعه می شود از اینرو فعالیت هیات ورزش های همگانی باید مبتنی بر برنامه و هدفمند باشد تا امکانات افزایش یافته و جایگاه شهرستان در استان ارتقاء پیدا کند و مردم از این ارتقاء جایگاه و گسترش مکان هایی که قابلیت برگزاری و اجرای ورزش های همگانی را دارند استفاده کافی ببرند.
حقیقی به اعلام آمادگی شهرداری پردیس در زمینه تجهیز مکان های مناسب برای اجرای ورزش های همگانی در سطح شهر اشاره کردو افزود: انتظار داریم شهرداری بومهن و دهیاری ها نیز در این زمینه اقدامات خود را شروع کنند به ویژه در روستاها که دسترسی مردم به امکانات ورزشی با محدودیت روبرو است، احداث خانه ورزشی روستایی و راه اندازی اماکنی برای ورزش های همگانی صبحگاهی و شامگاهی بسیار با اهمیت است.
گفتنی است جلسه شورای ورزش شهرستان پردیس به ریاست امیراله حقیقی فرماندار شهرستان و با حضور حجت الاسلام توسلی امام جمعه، روسای ادارت و نهادها، روسای هیات های ورزشی و تنی چند از ورزشکاران شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.


  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 7 آذر 1397
  • ساعت 04
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 28