En
تاریخ : شنبه 10 آذر 1397
کد 2275

در آخرین روز از نمایشگاه هفته فرهنگی پردیس انجام شد: تجلیل از مدال آوران و افتخار آفرینان ورزشی شهرستان پردیس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، مدال آوران و افتخار آفرینان رشته‌های مختلف ورزشی شهرستان پردیس طی آیینی مورد تجلیل قرار گرفتند.
در آخرین روز از برپایی نمایشگاه هفته فرهنگی شهرستان پردیس و به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان از ورزشکاران برتر در رشته های مختلف ورزشی با اهدای تندیس، لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.
پیش از برگزاری مراسم تجلیل، ورزشکاران شهرستان با اجرای برنامه‌های ورزشی از قبیل ضرب و ورزش پهلوانی و باستانی، هنرهای فردی و پارکور، ورزشهای همگانی و اجرای برنامه‌های گروهی ورزش های رزمی، حال و هوای پر شور و نشاطی را در سالن برگزاری مراسم، ایجاد کردند و در پایان چهل نفر از مدال‌آوران و افتخارآفرینان شهرستان پردیس در رشته هایی همچون ورزش های زورخانه ای، ورزش های رزمی از قبیل کونگ فو، تکواندو، کاراته، بدنسازی و فیتنس، دوچرخه سواری و دو میدانی مورد تجلیل قرار گرفتند.
محمدسیفی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان در حاشیه این مراسم ورزش را یک پدیده اجتماعی دانست که تأثیر مهمی بر رفتارها و عملکرد مردم دارد و افزود: ورزش علاوه بر سلامت جسم می تواند از نظر ذهنی و روحی نیز تأثیرگذار باشد و ورزشکاران ضمن افزایش تاب آوری اجتماعی و ارتقاء سطح فکری و فرهنگی جامعه، در کارهای روزمره نیز راندمان و کارایی بالایی خواهند داشت.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 10 آذر 1397
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 14