En
تاریخ : شنبه 10 آذر 1397
کد 2276

​​​​​​​رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان پردیس خبر داد:

برگزاری المپیادهای ورزشی مدارس شهرستان در آینده نزدیک

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، مصطفی حسنوند رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان پردیس در حاشیه جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان از برگزاری المپیادهای ورزشی از سطح مدارس خبر داد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه اداره آموزش و پرورش هیچ سرانه ورزشی ندارد گفت: راه اندازی المپیادهای درون مدرسه ای و برگزاری ورزش هایی که قابلیت اجرا در حیاط مدرسه را دارند، یکی از راهکارهای ما برای ترغیب دانش آموزان به امر ورزش  است که باید در این راه از کمک اداره ورزش و جوانان و شهرداری ها نیز سود برد.
وی مشارکت در امر ساماندهی امور جوانان را یکی از وظایف اداره آموزش و پرورش خواند و افزود: برای گسترش ارتباط دانش آموزان با کتاب، کتابخانه‌های مدارس را تجهیز کرده ایم و دانش آموزان را برای ثبت نام و عضویت در کتابخانه های عمومی تشویق خواهیم کرد، زیرا هرچه ارتباط دانش آموزان با کتاب بیشتر شود، غنای فکری اینقشر افزایش یافته و آسیب‌های اجتماعی کمتری شاهد خواهیم بود.
وی به صدور دو مجوز برای مراکز مشاوره در بخش جاجرود و شهر پردیس اشاره کرد و گفت: این مراکز با اداره آموزش و پرورش ارتباط نزدیکی دارند و برای ارائه مشاوره های گوناگون به جوانان راه اندازی خواهند شد که می توان از خدمات این مراکز در راستای کاهش آسیب های اجتماعی و ارتقاء سطح آگاهی های فردی و اجتماعی دانش آموزان استفاده کرد. 
  • نوشته شده
  • در شنبه 10 آذر 1397
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 12