En
تاریخ : سه شنبه 13 آذر 1397
کد 2315

3 هزار عنوان کتاب در نمایشگاه پردیس عرضه شده است

تهران- ایرنا- فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان پردیس از عرضه 3 هزار عنوان کتاب با تخفیف مناسب در نمایشگاه فرهنگی این شهر خبر داد.

ه گزارش ایرنا، روز سه شنبه سرهنگ روح اله قنبری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به منظور تقویت برنامه های فرهنگی درهفته بسیج، نمایشگاه کتاب از یازدهم آذرماه به مدت یک ماه با تخفیف 20 تا 80 درصد به شهروندان عرضه شده است .
وی در ادامه با اشاره به بخش های دیگر نمایشگاه در 18 غرفه اظهار داشت: ارزش های دفاع مقدس، عفاف و حجاب، تولیدات ایرانی اسلامی و محصولات فرهنگی در ایام برگزاری نمایشگاه کالاهای خود را عرضه می‌کنند.
رئیس شورای اسلامی شهر پردیس در حاشیه برگزاری نمایشگاه کتاب اظهار داشت: با توجه به پایین بودن سرانه مطالعه، این نمایشگاه با هدف آشنایی بیش از پیش شهروندان با فرهنگ کتابخوانی برگزار می‌شود.
علی موسوی جوردی در ادامه اظهار داشت: در راستای انجام وظیفه ذاتی شورای اسلامی شهر پردیس در جهت توسعه همه جانبه شهر و ایجاد بسترهای مناسب برای توسعه امور فرهنگی برپایی این نمایشگاه را در دستور کار خود قرار دادیم.
این نمایشگاه از یازدهم آذر به مدت یک ماه، در محل میدان عدالت شهر پردیس از ساعت 9 صبح تا 19 با مشارکت سپاه ناحیه مقاومت بسیج، شورای اسلامی شهر و شهرداری در حال برگزاری است.
شهرستان پردیس که در شرق پایتخت قرار دارد بر اساس آمار سال 95، 170هزار نفر جمعیت دارد.
تهرام/9441 / 1539

انتهای پیام /*
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 13 آذر 1397
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 2