En
تاریخ : دوشنبه 12 آذر 1397
کد 2320

برگزاری مسابقه تیراندازی مسؤولان پردیس/ خبرنگار فارس سوم شد

مسابقه تیراندازی مسؤولان شهرستان پردیس در اهداف 100 متری برگزار شد که خبرنگار فارس رتبه سوم این مسابقه را از آن خود کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از پردیس، عصر امروز در ادامه برنامه‌های هفته بسیج شهرستان پردیس، معاون سیاسی انتظامی فرماندار پردیس، فرماندهان انتظامی و سپاه، شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهر بومهن و پردیس، رؤسای ادارات و جمعی از بسیجیان مراسم تیراندازی به اهداف 100 متری با وسیله سلاح کلاشینکف برگزار شد.

فرمانده سپاه شهرستان پردیس پس از این مراسم در جمع خبرنگاران با بیان اینکه برنامه امروز در ادامه برنامه‌های هفته بسیج برگزار شد، اظهار داشت: این مراسم به همت سپاه شهرستان پردیس برنامه‌ریزی شده بود که امروز با حضور مسؤولان ادارات شهرستان پردیس برگزار شد.

روح‌الله قنبری افزود: مسؤولان پردیسی با حضور در میدان آموزشی حیدر کرار شهرستان دماوند به رقابت با یکدیگر پرداختند.

وی ادامه داد: این مسابقه با استقبال خوب مسؤولان ادارات برگزار و در پایان نمرات نفرات اول تا دهم مشخص و با امتیاز‌بندی انجام شده 10 نفر برتر با حمایت شخصی شهرداران پردیس و بومهن به مشهدمقدس اعزام خواهند شد.

فرمانده سپاه شهرستان پردیس بیان داشت: در کنار هدایای شهرداران سپاه شهرستان پردیس به نفرات اول تا پنجم هدایایی معنوی به همراه حکم اهدا کرد.

قنبری با بیان اینکه در هفته‌های آینده ۱۰ نفر برتر این مسابقه عازم این سفر معنوی خواهند شد، اظهار کرد: 30 نفر از مسؤولان شهرستان پردیس در این برنامه شرکت کردند که این مراسم با هدف ایجاد آمادگی، همدلی و همگرایی بیشتر بین مسؤولان ادارات برگزار شد.

به گزارش فارس؛ رتبه نخست و دوم این مسابقه را حسین آرمودیان و داوود ریاحی از فرمانداری شهرستان پردیس و مقام سوم را میلاد بیانی‌نیک، خبرنگار خبرگزاری فارس استان تهران از آن خود کردند.

انتهای پیام/67016/

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 12 آذر 1397
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 3