En
تاریخ : سه شنبه 13 آذر 1397
کد 2330

رئیس کمیسیون فرهنگی هنری شورای اسلامی شهر پردیس؛ توسعه فرهنگ کتابخوانی در دستور کار شورای اسلامی شهر پردیس

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس، هادی سوهانی در حاشیه آیین گشایش نمایشگاه کتاب شهر پردیس که با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس و به مناسبت هفته بسیج در میدان عدالت این شهر برگزار شد، اظهار داشت: برپایی رویدادهای فرهنگی و هنری به ویژه برنامه های مرتبط با کتاب و کتابخوانی سبب رشد و تعالی هر جامعه ای می شود.

وی ادامه داد: کتاب، این یار مهربان انسان در کشورمان کمی مغفول واقع شده و یکی از تلاش های بدنه فرهنگی هنری شورای اسلامی شهر با همراهی شهرداری پردیس و سایر نهادهای مرتبط، توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی است.

این مقام مسئول اضافه کرد: در جهان امروز با وجود ظهور فناوری های نوین و افزایش استفاده از ابزارهای ارتباط جمعی نظیر تلفن همراه، تبلت و رایانه، همچنان کتاب می تواند مونس مناسبی برای انسان باشد.

رئیس کمیسیون فرهنگی هنری شورای اسلامی شهر پردیس، انتخاب کتب مناسب به ویژه برای مطالعه قشر جوان و نوجوان جامعه را امری حساس و بسیار مهم دانست و گفت: در دنیای امروز، انتخاب کتاب درست و متناسب با شاخص های فرد مطالعه کننده از اهمیت بالایی برخوردار است، از این رو با کمک مسئولان و کارشناسان محترم ناحیه مقاومت بسیج شهرستان در انتخاب کتب ارائه شده در نمایشگاه کتاب شهر پردیس دقتی وافر شده است.

بر پایه این گزارش، نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی پردیس به مناسبت هفته بسیج و با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس از امروز آغاز به کار کرد و تا روز 30 ماه جاری ادامه دارد.

در این نمایشگاه بیش از دو هزار عنوان کتاب در کنار غرفه های محصولات فرهنگی و هنری به شهروندان ارائه می شود.

علاقه مندان به کتاب و امور فرهنگی برای بازدید از نمایشگاه یاد شده می توانند بین ساعات 9 الی 19 به نشانی میدان عدالت، نبش بلوار فروردین شمالی مراجعه کنند.

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 13 آذر 1397
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 2