En
تاریخ : سه شنبه 13 آذر 1397
کد 2332

شهردار پردیس خبر داد؛ احداث و تکمیل 2 پروژه فرهنگی شاخص در شهر پردیس طی سال 98

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس، کورش گلریز ضمن بیان این خبر اظهار داشت: یکی از برنامه های عمرانی شهرداری پردیس در خصوص توسعه فضای فرهنگی این شهر احداث مرکز تخصصی موسیقی تحت عنوان «خانه موسیقی» شهر پردیس با پیگیری های رئیس کمیسیون فرهنگی هنری شورای اسلامی این شهر است.

وی ادامه داد: این طرح در ضلع غربی بوستان شهریار و جنب خیابان شهید آیت الله مطهری پس از طراحی و تعیین پیمانکار، مراحل عملیاتی خود را آغاز کرد و اواخر سال آتی به بهره برداری می رسد.

این مقام مسئول اضافه کرد: علاوه بر این، طرح عمرانی دیگر تحت عنوان تالار فرهنگی بزرگ شهر نیز در ردیف پروژه های در دست احداث شهرداری پردیس قرار دارد که این سازه پس از احداث و تکمیل، نه تنها بزرگترین مرکز فرهنگی شهر و شهرستان بلکه یکی از بزرگترین مراکز در نوع خود در استان تهران خواهد بود.

شهردار پردیس تصریح کرد: تالار بزرگ فرهنگی شهر پردیس پس از تکمیل و احداث طی سال آینده، کمک بسزایی در راستای ایجاد تمرکز در طرح های فرهنگی شهر محسوب می شود.

گلریز با اشاره به دیگر مراکز فرهنگی در حال خدمات رسانی شهرداری پردیس اظهار داشت: در حال حاضر بخش اعظمی از مراکز فرهنگی شهر پردیس از سوی شهرداری پردیس احداث شده که از آن جمله می توان به سرای محله جانبازان، کتابخانه دانش، کتابخانه شهدای گمنام، کتابخانه شیخ بهایی، موسسه فرهنگی هنری، دارالقرآن کریم، بوستان نورالشهدا، پارک ترافیک و ... اشاره کرد.

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 13 آذر 1397
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 1