En
تاریخ : دوشنبه 12 آذر 1397
کد 2336

رئیس کمیسیون فرهنگی هنری شورای اسلامی شهر پردیس عنوان کرد؛ لزوم نگاه تخصصی به ورزش های همگانی در پردیس/بهره گیری از رسانه ها برای توسعه ورزش

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس، هادی سوهانی در همایش تخصصی «نقش تغذیه در ورزش» که به همت هیئت ورزش های همگانی شهر پردیس و با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس در سالن همایش های شهرداری پردیس برگزار شد، اظهار داشت: هرچند اغلب امور هیئت ورزش های همگانی به صورت میدانی اجرا می شود اما سعی و تلاش این مجموعه، به روز رسانی دانش مسئولان کمیته های مختلف این هیئت در پردیس و انجام برنامه های پیش رو به صورت کاملا تخصصی است.

 

 

وی ادامه داد: از جمله مباحث تخصصی که هیئت ورزش های همگانی شهر پردیس پیگیر آن است، موضوع تغذیه و نقش بارز و انکار ناپذیر آن در افزایش بازدهی ورزشکاران است.

این مقام مسئول اضافه کرد: هرگونه فعالیت ورزشی فاقد بهره گیری از یک برنامه غذایی مناسب، بی نتیجه و در نهایت خسته کننده خواهد بود و فرد پس از مدتی بدون دستیابی به اهداف خود، ورزش را رها می کند.

رئیس کمیسیون فرهنگی هنری شورای اسلامی شهر پردیس و رئیس هیئت ورزش های همگانی این شهر افزود: همایش امروز که با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس و اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار شد، گام نخست در این زمینه است و بی تردید سلسله برنامه های هیئت ورزش های همگانی در این حوزه و سایر بخش های تخصصی ادامه می یابد.

سوهانی با تاکید بر لزوم اطلاع رسانی در خصوص برنامه های هیئت ورزش های همگانی شهر پردیس بیان داشت: جهانی که در آن به سر می بریم، دنیای اطلاعات و اطلاع رسانی در سریعترین و دقیق ترین شکل ممکن است.

وی ادامه داد: از این رو، مجموعه هیئت ورزش های همگانی شهر پردیس نیز باید به این سمت و سو حرکت کرده و با بهره گیری از توان بالقوه اصحاب رسانه، شبکه های اجتماعی، فضای مجازی، مطبوعات، بنرهای سطح شهر و سایر طرق، بیش از پیش برنامه های پیش رو، اخبار، گزارشات و اطلاعات این هیئت را به سمع و نظر شهروندان برساند. 

این مقام مسئول، پرداختن به ورزش های همگانی را مقدم بر ورزش قهرمانی در شهر پردیس دانست و گفت: هرچند ورزش قهرمانی از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است اما نیاز امروز شهر و شهروندان پردیس بیش از ورزش قهرمانی، پرداختن به ورزش های مفرح و پرنشاط همگانی است.

رئیس کمیسیون فرهنگی هنری شورای اسلامی شهر پردیس و رئیس هیئت ورزش های همگانی این شهر تصریح کرد: هیچ ورزشی به اندازه ورزش های همگانی دربر گیرنده همه اقشار جامعه در همه سنین نیست و به واسطه این هیئت می توان به توسعه فرهنگ ورزش در خانواده ها و به تبع آن معرفی چهره های شاخص و قهرمانان ورزشی به عرصه های ملی و جهانی کمک کرد.

سوهانی در پایان از رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر پردیس، شهردار و واحدهای مختلف شهرداری پردیس، اداره ورزش و جوانان شهرستان و سایر دستگاه هایی که هیئت ورزش های همگانی را در پیشبرد امور کمک و یاری می کنند، تقدیر و تشکر کرد.

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 12 آذر 1397
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 2