En
تاریخ : سه شنبه 4 دي 1397
کد 2506

سرپرست منابع طبیعی استان تهران خبر داد

پیگیری درخواست‌های مردمی در خصوص تصرفات غیرقانونی/بهارطلاییه بومهن جزو اراضی ملی است

سرپرست اداره منابع طبیعی استان تهران گفت: در شهرستان پردیس اداره‌ای مستقل مستقر شده و تلاش داریم درصورتی که تصرفاتی غیرقانونی انجام شده بررسی و درخواست‌های مردمی را در این زمینه پیگیری کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از پردیس، احمد طاهری سرپرست اداره منابع طبیعی استان تهران شب گذشته در نشست با جمعی از نمایندگان مجلس شورای، اظهار داشت: مسؤولان حتی در ساعات استراحت خود بخشی از مشکلات حوزه انتخابیه را حل میکنند که این قابل تقدیر است.

وی افزود: منابع طبیعی تلاش می‌کند حافظ منابع ملی که متعلق به مردم است باشد و چیزی برای خود نمی‌خواهد و در هر زمان اقدام به پاسداری از زمین‌ها و مراتع ملی می‌کند.

سرپرست اداره منابع طبیعی استان تهران ادامه داد: در شهرستان پردیس اداره‌ای مستقل مستقر شده و تلاش داریم درصورتی که تصرفاتی غیرقانونی انجام شده بررسی و اعتراضات مردمی را در این زمینه پیگیری کنیم.

وی بیان کرد: شهروندان متعرض با مراجعه به ما در سطح استان و ارائه مستندات مطمئن باشند، مشکلاتشان را حل و اگر اعتراض به حق باشد زمین آن‌ها را برمی‌گردانیم.

سرپرست منابع طبیعی استان تهران ادامه داد: اگر زمینی برای افراد باشد و ما تصرف کنیم بلافاصله پس از بررسی‌ها، سند خلاف را ابطال میکنیم.

طاهری در خصوص مشکل اهالی بهارطلاییه بومهن که 3 هزار واحد مسکونی و ده هزار ساکن دارد، تصریح کرد: این منطقه جز اراضی ماده 64 مراتع است و توسط هیئت نظارت، ملی محسوب شده اما پیگیری‌های بیشتری انجام خواهیم داد.

در خصوص مشکلات اهالی روستاهای خسروآباد و سعید آباد جاجرود خاطرنشان کرد: این اراضی دارای طرح هادی روستا است و اما این منطقه جز مناطق چهارگانه محیط زیست است اما اگر حقی ضایع شده باشد مجددا بررسی می‌شود.

انتهای پیام/خ

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 4 دي 1397
  • ساعت 01
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 20