En
تاریخ : جمعه 7 دي 1397
کد 2514

امام جمعه شهر پردیس:

بصیرت افزایی رهبر معظم انقلاب نقش اساسی در دفع فتنه 88 داشت

تهران- ایرنا- امام جمعه پردیس گفت: بصیرت افزایی و روشنگری حکیمانه رهبر معظم انقلاب نقش اساسی در دفع فتنه 88 داشت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام حسین توسلی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر پردیس با اشاره به اقدامات رهبر معظم انقلاب در مدیریت فتنه 88 اظهار داشت: مدارا و جذب حداکثری سران فتنه و ایستادگی ایشان پای حقوق مردم نقش مهمی در خاموش کردن آتش فتنه داشتند.
وی در ادامه اظهار داشت: 9 سال از حادثه 9 دی سپری می شود، راهپیمایی روز 9 دی سال 88 پر شکوه ترین و بی نظیرترین راهپیمایی در طی سال‌های اخیر بود، مردم با حضور در این حرکت، نفرت و انزجار خود را از فتنه گران سال 88 و نا امنی ایجاد شده در کشور، به نمایش گذاشتند.
امام جمعه شهر پردیس با بیان اینکه در سال 88 حدود 85 درصد از مردم حائز شرایط در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کردند اضافه کرد: یکی از منحصر به فردترین انتخابات در دوران انقلاب اسلامی برگزار شد اما به دلیل کج فهمی‌ برخی از افراد پس از اعلام نتایج، اعتراضات خیابانی آغاز شد.
توسلی گفت: مقام معظم رهبری روز نهم دی را یکی از ایام الله دانستند و فرمودند که به فضل پروردگار و با حضور مردم آتش فتنه در این روز خاموش شد.
وی همچنین ارتحال آیت الله شاهرودی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و درگذشت جمعی از دانشجویان دانشکده علوم و تحقیقات را تسلیت گفت. 
شهرستان پردیس در شرق پایتخت قرار دارد. 
تهرام/ 9441 // 6139

انتهای پیام /* 
  • نوشته شده
  • در جمعه 7 دي 1397
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 4