En
تاریخ : پنجشنبه 13 دي 1397
کد 2554

به مناسبت گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد:

جلسه کارگروه ورزش و جوانان شهرستان پردیس با حضور روسای هیات های ورزشی

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس، جلسه کارگروه ورزش و جوانان که از کارگروه های مهم زیر مجموعه ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در شهرستان پردیس است با حضور روسای هیات های ورزشی، نمایندگان سمن ها و خبرنگاران شهرستان تشکیل شد.
در ابتدا رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان به الویت هایی که در تدوین برنامه های گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب باید در نظر گرفته شوند اشاره کرد و گفت: برنامه های ورزشی و فرهنگی شهرستان پردیس در دهه فجر باید بر اساس روز های نامگذاری شده از سوی ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب پیش بینی و اعلام شوند تا حفظ وحدت در تمام برنامه ها صورت پذیرد .
محمد سیفی تاکید کرد: روسای هیئت ها تلاش کنند تا رویکرد برنامه های امسال نوآورانه، فراگیر، مبتکرانه و خلاقانه باشد، به گونه ای که نشاط اجتماعی در برنامه ها با مشارکت مردم پدیدار شود و در برنامه هایی که دیگر هیات ها  نیز برگزار می کنند، حضور فعال داشته باشند.
وی اظهارداشت: انتظارداریم مدیران اماکن ورزشی در این ایام علاوه بر فعالیت هیات های ورزشی برای ایجاد نشاط وشادابی، مشارکت لازم را در امر پشتیبانی و حمایت از برگزاری مسابقات داشته باشند و رویدادهای ورزشی در سطح روستاها نیز پیش بینی و اجرایی گردد.
سیفی ادامه داد : در حوزه جوانان نیز با بهره مندی از توان مردمی، سازمان های مردم نهاد، برنامه های متنوعی مانند اردوهای هویتی گردشگری، نشست جوانان با مسئولان و کارگاه های مهارت افزایی پیش بینی شود.
وی گفت : یکی از مهمترین برنامه های کارگروه ورزش و جوانان در این ایام ارج نهادن به شهدا و خانواده های معظم این عزیزان است و غبارروبی مزار این شهدا و دیدار با خانواده های گرانقدر شهدا و ایثارگران به ویژه شهدای ورزشکار باید در برنامه ها مورد توجه قرار گیرد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس در بخش دیگری از صحبت های خود معرفی دستاوردهای انقلاب در حوزه های ورزش و جوانان را بسیار مهم دانست و افزود: خدمات نظام جمهوری اسلامی نظیر احداث باشگاه و سالن های ورزشی، جذب نیروی انسانی متخصص و توجه به ورزش در اقشار مختلف جامعه باید برای مردم تبیین شود.
سیفی زمانبندی اجرای برنامه های ارائه شده را نیز مهم دانست و گفت: بهترین کارکرد هنگامی به دست می آید که پیاده سازی و اجرای آن در طول زمان و با اجتناب از بروز تداخل و فشردگی در اجرای برنامه ها انجام گیرد و روسای هیئت های ورزشی و تمام برنامه ریزان حوزه ورزش و جوانان باید به این امر توجه ویژه داشته باشند.
در ادامه این جلسه، سرفصل های مربوط به برنامه های گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب بازخوانی و معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان برنامه های اعلام شده از سوی هیئت های ورزشی را  تشریح کرد و از برگزاری مسابقات ورزشی برای بانوان و آقایان در سنین مختلف و رشته های متنوع در قالب جام فجر، نشست های اعضای سازمان های مردم نهاد و جوانان برای استفاده از مشارکت شهروندان، سازمان های مدنی و جوانان در بررسی و رفع آسیب های اجتماعی، برنامه های فرهنگی و کارگاه های مهارت افزایی، اردوهای هویتی گردشگری جوانان، دیدار با خانواده شهدا، اجرای مراسم عطر افشانی، گلباران و گلاب شویی مزار شهدا با عنوان دیدار با لاله ها، همایش های بزرگ همگانی خانوادگی در شهر ها و روستاها به عنوان برخی از برنامه های تدوین شده نام برد.
 

 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 13 دي 1397
  • ساعت 19
  • توسط ورزش جوانان پردیس
  • تعداد بازدید 17