En
تاریخ : پنجشنبه 13 دي 1397
کد 2556

با حضور معاون فرماندار پردیس در 2 اداره انجام شد: بررسی چگونگی اجرای طرح های تکریم ارباب رجوع در ادارات شهرستان پردیس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، چگونگی اجرای کامل طرح های تکریم ارباب رجوع و حقوق شهروندی، در 2 اداره پر تردد شهرستان توسط معاون سیاسی و انتظامی فرماندار بررسی شد.


صادق بنیادی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار پردیس در نشستی که با حضور مدیران ادرات خدمات رسان و پر مراجعه برق و گاز و در محل این ادارات برگزار شد، چگونگی اجرای دستورالعمل های تکریم ارباب رجوع، حقوق شهروندی و عفاف و حجاب را بررسی کرد.
معاون فرماندار پردیس مردم را صاحبان اصلی انقلاب دانست و گفت: دولت طرح های مختلفی را برای تسریع در پاسخگویی به مراجعان تدوین کرده است که راه اندازی میز خدمت در ادات با استفاده از افراد پر تجربه و کاردان، یکی از این طرح ها است و در صورت اجرای صحیح از مراجعت های مکرر و سرگردانی مردم خواهد کاست و بر سرعت، کیفیت و شفافیت ارائه خدمات می افزاید.
بنیادی به بازدید مداوم معاونان فرماندار از ادارات شهرستان اشاره کرد و افزود: هر یک از معاونان به صورت تخصصی مباحثی را در بازدیدهای خود مورد ارزیابی قرار می دهند که نتایج این بازدید ها در ارزیابی عملکرد پایان سال ادارات و مدیران نقش اصلی را دارد.
گفتنی است در این نشست ها که با علیرضا احمدوند رئیس اداره برق و محسن زمانی رئیس اداره گاز شهرستان برگزار شد، مدیران حاضر ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های خود در حوزه پاسخگویی به ارباب رجوع، مشکلات موجود را نیز برای بررسی و رفع، مطرح کردند.  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 13 دي 1397
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 25