En
تاریخ : چهارشنبه 12 دي 1397
کد 2558

شهردار پردیس خبر داد؛

اجرای 10350 مترطول جدولگذاری در پردیس طی 9 ماهه سال جاری

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس، کورش گلریز ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: رسیدگی به معابر شهری از جمله اجرای طرح جدولگذاری یکی از وظایف ذاتی شهرداری ها قلمداد می شود.

وی ادامه داد: واحد عمران و تاسیسات شهری شهرداری پردیس نیز در همین راستا نسبت به اجرای طرح جدولگذاری در این شهر اقدام کرد.

این مقام مسئول اضافه کرد: بدین ترتیب این پروژه طی 9 ماهه سال جاری با انجام اولویت بندی در فازهای مختلف سطح شهر، نواحی کارگاهی و مناطق حریم به میزان 10 هزار و 350 مترطول انجام شد.

شهردار پردیس تصریح کرد: طرح مذکور در ورودی و پارکینگ بوستان نورالشهدا، خیابان شهید زاهدی، بلوار خلیج فارس شمالی، خیابان شهدای سیاهسنگ، معابر روستای گلدره، خیابان 24 متری سیاهسنگ، خیابان قائم خرمدشت و ... اجرا شد.

به گفته گلریز، منظور نخست از اجرای این طرح به مانند هر پروژه دیگری جلب رضایت شهروندان است که بی شک این مهم مقدمه ای بر کسب رضایت حق تعالی قلمداد می شود.

شهردار پردیس تصریح کرد: از دیگر مواهب ساماندهی جداول، ایجاد مسیرهایی مناسب برای هدایت آب های سطحی است تا ضمن جلوگیری از انباشت آب حاصل از نزولات آسمانی در سطح شهر از مزاحمت برای شهروندان و تخریب تدریجی آسفالت نیز خودداری شود.

 

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 12 دي 1397
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 1