En
تاریخ : پنجشنبه 18 بهمن 1397
کد 2784

بازدید شهردار و اعضای شورا از میدان ورودی شهر بمنظور اصلاح شکل هندسی میدان

بازدید از میدان ورودی شهر بمنظور اصلاح شکل هندسی و حل مشکلات ترافیکی آن انجام شد.
به گزارش روابط عمومی شهردای بومهن، پیش از ظهر امروز از میدان ورودی شهر بمنظور اصلاح شکل هندسی و حل مشکلات ترافیکی آن بازدید بعمل آمد.
 
این بازدید با حضور سعید علی بخشی شهردار، محسن بخشش رئیس و احمد جوشنلو، مرتضی غفاری و رضا عبداللهی اعضای شورای اسلامی شهر، رزقی رئیس پلیس راهور، حمید نیکان سرشت مسئول بازرسی و مجید مرادی مسئول عمران شهرداری انجام شد.
طی این بازدید شهردار بومهن ضمن گلایه از وضع موجود گفت : شکل هندسی ورودی شهر بسیار نامناسب و غیر کارشناسی طراحی شده، بطوری که بارها شاهد تصادف در این مسیر و ایجاد مشکل در تردد خودروها بوده ایم .
وی افزود: بارها این مسئله را به همراه سایر اعضای شورای شهر ، اعضای شورای ترافیک و پلیس راهور بررسی کرده و در نهایت تصمیم برآن شد به زودی اقدامات و تمهیدات لازم در خصوص اصلاح شکل هندسی میدان صورت پذیرد.
علی بخشی اضافه کرد :در صورت اخذ مجوز های لازم تا پایان سال ، میدان ورودی شهر به موجب  افزایش ایمنی و سهولت در تردد شهروندان و مسافران اصلاح خواهد شد.
شهردار بومهن در پایان افزود: شهروندان بومهنی شایسته بهترین ها هستند و تلاش خواهیم کرد تا خواسته های آنها در راستای رفع مشکلاتشان عملی گردد.
 
 


 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 18 بهمن 1397
  • ساعت 10
  • توسط شورای شهرستان
  • تعداد بازدید 10