En
تاریخ : يکشنبه 21 بهمن 1397
کد 2803

ویژه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب

برگزاری جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان پردیس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برپایی راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان پردیس به ریاست سجاد برنجی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار برگزار شد.


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، جانشین فرماندهی انتظامی، شهرداران پردیس و بومهن و نمایندگان بخشداری های بومهن و جاجرود به همراه کارشناسان معاونت سیاسی فرمانداری در این جلسه حضور داشتند و حاضران پیرامون اتخاذ تمهیدات ترافیکی، خدماتی، امنیتی و  انتظامی و ایاب و ذهاب شرکت کنندگان در این راهپیمایی دشمن شکن به تبادل نظر پرداختند.
در این جلسه مواردی از جمله خودداری از هرگونه حفاری در مسیر های راهپیمایی، نظافت کامل معابر اصلی و فرعی، اطلاع رسانی عمومی مبنی بر تغییر مسیر حرکت خودروهای عبوری به منظور جلوگیری از بروز ترافیک حین اجرای راهپیمایی، ایجاد امکان دسترسی آسان شهروندان علاقه‌مند به حضور در راهپیمایی با تهیه وسایل ایاب و ذهاب از نقاط مختلف شهرستان و وظایف هریک از ادارات و دستگاه های خدمات رسان، امدادی، انتظامی و نظامی تبادل نظر صورت گرفت.
سجاد برنجی معاون فرماندار پردیس به  حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن اشاره کرد و گفت: مردم همیشه پشتیبان انقلاب بوده اند و باید برای جلوگیری از ایجاد ناهماهنگی و تردد آسان راهپیمایان و دیگر شهروندان تدابیر ویژه ای اتخاذ شود.
شایان ذکر است راهپیمایی 22 بهمن امسال در شهر بومهن از ساعت 10 و از مبداء مسجد صاحبالزمان(عج) آغاز و حاضران بلوار اصلی شهر را تا مقابل شهرداری طی می کنند و در شهر پردیس نیز راهپیمایان ساعت 10:30 از میدان عدالت به سمت میدان امام خمینی(ره) حرکت کرده و هر دو راهپیمایی با قرائت قطعنامه به پایان می رسد و در هریک از شهرها نیز جلسه مشابهی برای بررسی دقیق تر جزئیات و ایجاد هماهنگی بیشتر برگزار خواهد شد. 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 21 بهمن 1397
  • ساعت 15
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 25