En
تاریخ : سه شنبه 14 اسفند 1397
کد 2925

برگزاری جلسه ساماندهی و دفع پسماند پزشکی در شهرستان پردیس

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پردیس، جلسه ستاد ساماندهی و دفع پسماندهای پزشکی شهرستان پردیس برگزار شد.

جلسه ساماندهی و دفع پسماندهای پزشکی شهرستان پردیس به همت واحد نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان با حضور مهندس میکائیلی رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان و جمع کثیری از پزشکان و دندانپزشکان، ماماها، مسئولین فنی درمانگاه ها و آزمایشگاه های تشخیصی طبی شهر بومهن برگزار شد.
طی این جلسه  دکتر آسیائی مدیر شبکه بهداشت و درمان به اهمیت دفع پسماند پزشکی مطابق استانداردها و ضوابط مربوطه اشاره کرده و اظهار داشت: با پیگیری های مکرر به عمل آمده موفق به راه اندازی اولین شرکت ساماندهی دفع بهداشتی پسماند پزشکی  توسط شرکت اروم زیست تدبیر در شهرستان شدیم.
وی افزود: با توجه به عدم وجود شرکتی جهت ساماندهی دفع پسماند عفونی در سطح شهرستان و حتی شهرستان های مجاور، با این اقدام، گامی بزرگ در جهت حفظ سلامت عمومی و محیط زیست برداشته شد.
در ادامه ضمن تاکید بر همکاری ادارات مرتبط و جامعه پزشکی شهرستان جهت اجرای موفق برنامه، دستورالعمل های مربوط به تفکیک و جمع آوری صحیح پسماند توسط خانم بازگیری کارشناس  نظارت بر درمان شبکه آموزش داده شد.


  • نوشته شده
  • در سه شنبه 14 اسفند 1397
  • ساعت 11
  • توسط بهداشت پردیس
  • تعداد بازدید 10