En
تاریخ : سه شنبه 14 اسفند 1397
کد 2930

خدمات رسانی به مهمانان نوروزی پردیس وظیفه همه ادارات است

تهران- ایرنا- رئیس ستاد تسهیلات سفر شهرستان پردیس گفت: ستاد تسهیلات نوروزی مربوط به یک دستگاه و یا سازمان نیست، همه ما موظفیم از تمام امکانات و اختیارات خود برای رفاه مردم و مسافران نوروزی استفاده کنیم.

امیراله حقیقی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، ضمن تقدیر از عملکرد ادارات شهرستان اظهار داشت: آمادگی لازم برای استقبال از مسافران نوروزی در این مسیر پر تردد از سوی ادارات شهرستان اعلام شده تا مسافران خاطره ای خوش از شهرستان ما داشته باشند.
وی با تاکید بر نظارت کامل ستاد تنظیم بازار بر اصناف اظهار داشت: در روزهای پایانی سال بازرسین اداره صنعت،معدن، تجارت، اداره بهداشت و مسئولین مرتبط نظارت دقیق و مستمری بر نحوه فروش و کیفیت اقلام عرضه شده دارند تا مردم و مسافرین برای تهیه مایحتاج خود در تنگنا قرار نگیرند.
فرماندار شهرستان پردیس با اشاره به اختلاف قیمتها در روزهای پایان سال خاطر نشان کرد: برپایی نمایشگاه بهاره به منظور نظارت دقیق بر قیمت و کیفیت اقلام مصرفی مردم در دست اقدام است و بازرسین در ایام برگزاری نمایشگاه بهاره بر نحوه عرضه و کیفیت محصولات نظارت دقیق و مستمر خواهند داشت.
حقیقی ضمن تقدیر از زحمات نیروی انتظامی و پلیس بزرگراه شهرستان در طی سال گفت: بحث امنیت مردم بسیار مهم است و به منظور برقراری امنیت و نظم در شهرستان نیروهای انتظامی در ایام تعطیلات به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی هستند و دستگاه‌های خدمات رسان به منظور بالا بردن ضریب امنیت با آنها همکاری می کنند.
وی افزود: نیروی انتظامی شهرستان پردیس امکانات محدودی دارد و با وجود محدودیت‌ها وضعیت امنیتی ما نسبت به سایر شهرستان‌های استان تهران بهتردارد.
رئیس ستاد تسهیلات سفر شهرستان پردیس گفت: ساخت و سازهای غیر مجاز یکی دیگر از مباحث مهمی است که در تعطیلات باید مد نظر قرار گیرد و اثاث کشی منازل حتما با مجوز و نظارت نیروی انتظامی صورت پذیرد.
حقیقی با تاکید بر تامین شرایط مناسب در ایام نوروز برای مردم و مسافران توسط تمام ادارات شهرستان اظهار داشت: جمع آوری متکدیان از سطح شهر، زیبایی و آراستگی خیابانها و محلات شهری، پاکیزگی و رفع عیوب سرویس بهداشتی پارک‌ها، توجه به بهداشت و نظافت در پمپ بنزین ها و مساجد به منظور خدمات رسانی بهتر به ادارات ابلاغ شده است.
وی افزود: شهرداران پردیس و بومهن اقدامات خوبی انجام دادند تامسافران در ایام نوروز شهرها را زیبا ببیند و علاوه بر آن برای ایجاد ایستگاه‌های رفاهی و تفریحی به همراه برنامه های شاد و مفرح در ورودی شهرها برنامه ریزی شده است.
فرماندار شهرستان پردیس گفت: به منظور اطلاع رسانی به مسافران نوروزی، راهنمای مراکز اسکان مسافران در ورودی شهرها نصب می شود و علاوه بر آن در ایستگاه‌های استقبال نوروزی نقشه جدید شهرستان، راهنمای مراکز تفریحی، درمانی و شماره تلفن های ضروری در اختیار مسافران قرار خواهد گرفت.
حقیقی افزود: اورژانس، هلال احمر آمادگی صد درصدی برای حوادث احتمالی دارند و بر اساس مذاکرات صورت گرفته با استان، یک دستگاه بالگرد طی ایام تعطیلات در شهرستان مستقر خواهد شد. 
وی افزود: تمام مدارس،مساجد و حسینیه ها در سطح شهرستان در مواقع ضروری آمادگی اسکان مسافران در راه مانده را دارند.
رئیس ستاد تسهیلات سفر شهرستان پردیس اظهار داشت: محل اسکان برای همه مسافران نورزی تامین شده است و مختص به آموزش و پرورش نیست، مدارس اجتماع محور در شهرستان برای این کار در نظر گرفته شده تا مسافران دسترسی راحتی به نانوایی و سوپر مارکت داشته باشند.
شهرستان پردیس با 250 هزار نفر جمعیت در شرق پایتخت قرار دارد.
تهرام/9441 / 1539

انتهای پیام /* 
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 14 اسفند 1397
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 8