En
تاریخ : يکشنبه 12 اسفند 1397
کد 2932

شهردار پردیس: کارکنان شهرداری پردیس با تکریم ارباب رجوع قانون را اجرا کنند

به گزارش خبرنگار مهر، کورش گلریز ظهر یکشنبه در آئین معارفه معاون شهردار پردیس که با حضور حسن لاله نایب رئیس، حسینعلی سلیمانی فر رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی، ناصر چراغی رئیس کمیسیون ورزشی و شهاب شکاری رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر پردیس و دیگر مسئولان و مدیران شهرداری در سالن جلسات برگزار شد، اظهار داشت: معاونت در هر مجموعه عمرانی و خدماتی، وظیفه سنگین و جایگاه پرمشغله ای است، اما این مهم در شهرداری‌ها دارای باری مضاعف است.

وی ادامه داد: شهردار، معاون شهردار، مسئولان واحدها و همه کارکنان بخش‌های مختلف شهرداری پردیس باید اصولی نظیر برخورد صحیح همراه با خوشرویی، تکریم ارباب رجوع، تبیین و اجرای قوانین و … را رعایت کنند تا رضایت شهروندان جلب شود.

این مقام مسئول اضافه کرد: معاون شهردار پردیس وظایف خطیر و حساسی برعهده دارد که مهمترین آن تقویت و توسعه همه واحدها به ویژه بخش‌های مالی و درآمدی در سایه ارتقای سطح آموزش کارکنان است.

شهردار پردیس با بیان اینکه «رفع مشکلات مردم» با «بی قانونی» متفاوت است، اظهار داشت: همواره باید به این مهم توجه داشت که رفع مشکلات مردم با بی قانونی دو امر متضاد و متمایز از یکدیگر هستند و می‌توان از طریق قانون به مسائل پیش روی شهر و شهروندان رسیدگی کرد و یا اگر مطالبه‌ای دارای وجهه قانونی نیست، با روی خوش آن را برای ارباب رجوع تشریح کرد.

بر پایه این گزارش، در پایان مراسم مذکور، محمد درفکی بعنوان معاون شهردار پردیس معرفی و حکم خود را از شهردار و اعضای شورای اسلامی این شهر دریافت کرد که وی با ۲ دهه سابقه اجرایی، فعالیت بعنوان کارشناس دفتر فنی استانداری تهران، معاون عمرانی فرمانداری شهرستان پردیس، معاون عمرانی شهردار پردیس، کارشناس دوایر مختلف در شرکت عمران شهر پردیس (قبل از تشکیل شهرداری) و … را در کارنامه خود دارد.

 


کد خبر 4558135
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 12 اسفند 1397
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 5