En
تاریخ : يکشنبه 19 اسفند 1397
کد 2948

پایش وضعیت عفاف و حجاب و حقوق شهروندی در اداره بهزیستی شهرستان پردیس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، پایش وضعیت تکریم ارباب رجوع، رعایت حقوق شهروندی و اجرای دستورالعمل های حوزه عفاف و حجاب در اداره بهزیستی شهرستان انجام گرفت.

سجاد برنجی معاون سیاسی انتظامی فرماندار پردیس به همراه حسین آرمودیان رئیس اداره بازرسی فرمانداری در بازدید از اداره بهزیستی شهرستان وضعیت اجرایی دستورالعمل های حوزه عفاف و حجاب، تکریم ارباب رجوع و میز خدمت را بررسی کرد.
 
معصومه نعیمی رئیس اداره بهزیستی شهرستان در این بازدید گزارشی از فعالیت‌های این اداره ارائه کرد و از تحت پوشش بودن نزدیک به هزار و ۲۵۰ خانوار در حوزه توانبخشی، زنان و پیشگیری خبر داد و گفت: اورژانس اجتماعی شهرستان راه اندازی شده و در ساختمانی استیجاری مستقر است و باید برای بهره گیری از حداکثر توانایی این مرکز در کاهش آسیب های اجتماعی، حمایت های لازم انجام شود.
 
برنجی معاون سیاسی انتظامی فرماندار پردیس نیز میز خدمت مستقر شده در اداره بهزیستی را نیازمند توجه بیشتر دانست و گفت: مددجویان و مراجعان اداره بهزیستی عمدتاً از اقشار آسیب پذیر جامعه هستند که باید شأن و شخصیت این افراد کاملا حفظ شود و وجود میز خدمت کاربردی با بهره گیری از کارشناس متعهد و متخصص در این راه نقش عمده ای دارد.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 19 اسفند 1397
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 20