En
تاریخ : دوشنبه 20 اسفند 1397
کد 2953

با حضور فرماندار پردیس برگزار شد: جلسه ستاد ساماندهی، پیشگیری و مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز شهرستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، پیش از ظهر امروز و با حضور امیراله حقیقی فرماندار پردیس، جلسه ستاد ساماندهی، پیشگیری و مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز شهرستان برگزار شد.

آقاجری دادستان، حسنوند فرمانده انتظامی، عباسی معاون عمرانی فرماندار، بخشداران، شهرداران، مدیرعامل شرکت عمران شهر پردیس، اعضای شوراهای اسلامی شهری و روستایی، دهیاران و روسای ادارات و نهادهای شهرستان در آخرین جلسه ستاد در سال ۹۷ حضور داشتند.

 در این جلسه روسای ادارات محیط زیست، امور آب، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، بخشداران بومهن و جاجرود، شهرداران پردیس و بومهن و مدیرعامل شرکت عمران پردیس به بیان اقدامات سال ۹۷ و برنامه ریزی های انجام شده برای ایام تعطیلات  سال نو پرداختند.

 غلامرضا حسنوند فرمانده انتظامی و علیرضا آقاجری دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نیز در ادامه مواردی پیرامون برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز مطرح کردند و در پایان فرماندار پردیس همه ادارات و نهادهای شهرستان را ملزم به رعایت قانون در انجام وظایف محوله دانست و بر نظارت فرمانداری به دستگاه قضا در این موارد تأکید کرد.

 حقیقی کمبود تجهیزات و امکانات را دلیل مناسبی برای کم کاری و نقص‌های احتمالی ندانست و گفت: ساخت و ساز غیرمجاز در شهرها و روستاها مشکلات زیادی به وجود خواهد آورد و تبعات مالی و روانی تخریب‌ها و همچنین عدم پاسخگویی زیرساخت های موجود برای ارائه خدمات مناسب به ساکنان تنها گوشه‌ای از این مشکلات است، بنابراین همه ادارات و نهادها باید با این موضوع به شدت و با جدیت برخورد کنند.

در پایان این جلسه مقرر شد ادارات متولی در طول ایام تعطیلات گشت های روزانه خود را برقرار کرده و گزارش آن را به فرمانداری ارسال کنند همچنین در صورت مشاهده هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز با ادارات و مسئولان اهمال گر نیز برخورد جدی صورت گیرد.
   • نوشته شده
  • در دوشنبه 20 اسفند 1397
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 22