En
تاریخ : دوشنبه 20 اسفند 1397
کد 2954

برگزاری جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی فرمانداری پردیس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی فرمانداری پردیس ریاست سجاد برنجی معاون سیاسی انتظامی فرماندار برگزار شد.


مدیران واحدهای مختلف فرمانداری و بخشداریها در این جلسه حضور داشتند و در ابتدا هر یک از افراد حاضر ضمن ارزیابی عملکرد ستاد و فرمانداری در سال ۹۷، پیشنهادات خود را برای بهبود امور در سال آتی ارائه کردند و مواردی از قبیل تعیین نظام ارزیابی، بهبود وضعیت خدمات رفاهی برای مراجعان و پرسنل، حمایت و همکاری با کارشناس مسئول میز خدمت، تلاش برای یکسان سازی پوشش و استفاده از لباس فرم برای بانوان و برگزاری دوره های آشنایی همکاران با دستورالعمل های این حوزه را مطرح کردند.
 
معاون فرماندار پردیس مشارکت و همراهی پرسنل در برنامه ریزی و تدوین نقشه راه سال آتی در حوزه های مختلف به ویژه تکریم ارباب رجوع، صیانت از حقوق شهروندی و بهبود شرایط کاری را بسیار مناسب ارزیابی کرد و گفت: سطح کار کارشناسی در فرمانداری بسیار بالاست و هر کدام از همکاران فرمانداری در حیطه کاری خود اشراف قابل توجهی به امور دارند.
 
برنجی افزود: اگر پرسنل در اداره‌ ای تکریم شوند و به حقوق آنان احترام گذاشته شود بحث تکریم ارباب رجوع نیز به سمت بهبود پیش خواهد رفت و به دلیل اینکه فرمانداری جایگاه نظارتی و حاکمیتی داشته و مراجعه‌کنندگان بسیاری از دیگر ادارات دارد، فراهم آوردن شرایط کار همراه با آرامش نقش عمده ای در تسریع پاسخگویی به ارباب رجوع خواهد داشت.
 
معاون فرماندار پردیس ارتباط دو سویه و مناسب همکاران و ارباب رجوع را موجب ارتقاء جایگاه فرمانداری و بهبود وضعیت خدمت رسانی به مردم دانست و افزود: الزام کار در فرمانداری برای همکاران باید مشخص شود، همانند یک آتش نشان که فداکاری را الزام کار خود می داند، همکاران فرمانداری نیز باید دارای برخورد مناسب، خلاقیت، سعه صدر، قدرت تحلیل و تصمیم گیری و اشراف کامل به اطلاعات باشند و در سال آتی برای افزایش توانمندی کارکنان در هر یک از این حوزه ها و برنامه های جداگانه ای وجود خواهد داشت.
 
آخرین جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی فرمانداری پردیس با مصوباتی از جمله فعالیت بیشتر ستاد در بخشداری ها، برنامه ریزی برای ارتقاء سلامت جسمی و ایجاد شادابی و نشاط در میان پرسنل، همکاری اداره بازرسی، اداره امور مالی و اداری و حراست فرمانداری برای تدوین نظام ارزیابی داخلی بر اساس دستورالعمل های موجود و ایجاد سیستمی برای تشویق کارمندان برتر در هر حوزه به کار خود خاتمه داد.  • نوشته شده
  • در دوشنبه 20 اسفند 1397
  • ساعت 15
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 23