En
تاریخ : سه شنبه 21 اسفند 1397
کد 2957

در قالب طرح استقبال از بهار انجام شد: کاشت انواع درختچه و گلهای فصلی در شهر بومهن

همزمان با آغاز طرح استقبال از بهار؛ کاشت انواع گل های فصلی، نشاکاری و درختچه در سطح شهر بومهن انجام شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، به همت کارکنان فضای سبز شهرداری ، همزمان با آغاز طرح استقبال از بهار؛ کاشت انواع گل های فصلی، نشاکاری و درختچه در سطح شهر انجام شد.
شهردار بومهن با اشاره به عملیات کاشت گلهای فصلی در طرح استقبال از بهار ابراز داشت: کاشت گل های فصلی، نشاکاری و درختچه در بلوارها ، میادین ، لچکی ها و رمپ و لوپ ورودی شهر با هدف زیباسازی منظر و محیط شهری و همچنین ایجاد نشاط و سرزندگی و ارتقاء سطح سلامت روحی شهروندان در فضای شهری انجام شده است.
وی افزود: انواع درختچه ها  شامل یاس زرد، پیروکانتا،بربریس قرمز، دم موشی، دم طاووسی،کامیس پاریس و انواع گل های  رز ،نسترن سفید و گلهای فصلی شب بو و بنفشه در طرح استقبال از بهار مورد کاشت قرار گرفته است.
علی بخشی اظهار داشت: مجموعه فضای سبز شهرداری بومهن با کادری مجرب و متخصص و تولیدات متنوع نمونه های گیاهی، شهرداری بومهن را به خودکفایی در زمینه تولید گلهای دائمی رسانده است.
شهردار بومهن در خاتمه یادآور شد: یکی از مهمترین عوامل موثر در تداوم وجود این گل ها در معابر عمومی، همراهی مردم و پرهیز از کندن گل هاست و امیدواریم این امر در فصل بهار به خوبی رعایت شود.
 


  • نوشته شده
  • در سه شنبه 21 اسفند 1397
  • ساعت 11
  • توسط شورای شهرستان
  • تعداد بازدید 5