En
تاریخ : چهارشنبه 22 اسفند 1397
کد 2968

با حضور فرماندار پردیس انجام شد: تجلیل از پرسنل ایثارگر و فرزندان شاهد شاغل در شهرداری بومهن

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، طی مراسمی به مناسبت ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهدا، از پرسنل ایثارگر و فرزندان شاهد شاغل در شهرداری بومهن تجلیل شد.

 این مراسم با حضور امیراله حقیقی فرماندار پردیس، سعید علی بخشی شهردار بومهن، حسنوند فرمانده انتظامی، بمانی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، حسینی تبار رئیس اداره تبلیغات اسلامی، بخشی رئیس و جوشنلو عضو شورای اسلامی شهر بومهن و تنی چند از پرسنل شهرداری در محل سالن اجتماعات شهرداری بومهن برگزار شد.

 در ابتدا مسئول امور ایثارگران شهرداری به بیان گزارشی از اقدامات این واحد طی سال گذشته پرداخت و سپس شهردار بومهن حضور اعضای خانواده معظم شهدا و ایثارگران در مجموعه پرسنل شهرداری را مایه خیر و برکت دانست و از فعالیت همراه با اخلاص این افراد تقدیر کرد.

 امیراله حقیقی فرماندار پردیس نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافعین حرم و همه شهدایی که در راه اعتلای نظام جمهوری اسلامی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند گفت: در زمان جنگ تحمیلی بیش از ۹۰ درصد از کشورهای دنیا در مقابل ایران اسلامی نوپا، به خصم ایستاده بودند و اگر از جان گذشتگی این شهدا و ایثارگران نبود، کشور در این موقعیت قوی و اثرگذار قرار نداشت.

نماینده عالی دولت در شهرستان پردیس در ادامه به گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اشاره کرد و گفت: در این مدت حقانیت و صلح طلبی نظام جمهوری اسلامی برای جهانیان عیان شده است و در گام بعدی که رهبر معظم انقلاب نیز آن را توصیف کردند، باید روز به روز درخت انقلاب تنومند تر و پرثمر تر شود.

 شایان ذکر است در ادامه این جلسه از ایثارگران، فرزندان و خانواده شهدای شاغل در شهرداری بومهن با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 22 اسفند 1397
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 29