En
تاریخ : چهارشنبه 22 اسفند 1397
کد 2971

بازدید معاون برنامه ریزی فرماندار پردیس از نمایشگاه بهاره شهرستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، مجید صبوری معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار پردیس، چگونگی فعالیت نمایشگاه بهاره شهرستان را از نزدیک بررسی کرد.
مجید صبوری معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری پردیس در حاشیه این بازدید به تأکیدات فرماندار شهرستان برای نظارت کامل بر بازار شب عید و تامین نیازهای مردم اشاره کرد و افزود: به همین منظور کارشناسان فرمانداری به صورت محسوس و نامحسوس به طور روزانه از نمایشگاه بازدید می‌کنند و در سطح شهرستان نیز گشت مشترکی با حضور بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت، شبکه بهداشت، پلیس اماکن و نمایندگان فرمانداری و بخشداری ها به صورت مستمر از اصناف  بازدید خواهد کرد.

 معاون فرماندار پردیس به برپایی نمایشگاه بهاره از ۱۷ تا ۲۷ اسفند برای تامین نیازهای مردم اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه در ۱۳۷ غرفه شامل اجناسی از قبیل پوشاک، کیف و کفش، مصنوعات تزئینی، آجیل و شیرینی با حداقل ۱۵ درصد تخفیف است و ۴ غرفه نیز به عرضه تخم مرغ و برنج با نرخ تنظیم بازار اختصاص داده شده و غرفه های اداره صنعت و بازرسی نیز در نمایشگاه فعالیت دائمی دارند.

 این مقام مسئول افزود: برای تامین میوه شب عید نیز ۱۰۰ تن سیب و ۲۰۰ تن پرتقال توسط مدیریت شهرستان درخواست داده شده و در حال حاضر چهار مکان در شهر پردیس، دو محل در بومهن و یک محل در جاجرود برای عرضه میوه با نرخ مصوب به مردم انتخاب شده است و عملیات احداث غرفه ها در حال اجراست تا پس از تخصیص سهمیه شهرستان طی هفته آتی، عرضه میوه به مردم شروع شود.

 صبوری به روند واگذاری غرفه ها نیز اشاره کرد و افزود: به پیمانکار برگزار کننده نمایشگاه تأکید شده است که تمامی اجناس عرضه شده باید تولید داخل بوده و اولویت دریافت غرفه ها با کسبه بومی شهرستان باشد و بر اساس بازرسی های انجام شده این امر تا حد زیادی محقق شده است.

معاون فرماندار پردیس در پایان اضافه کرد: به کارآفرینان و بانوان سرپرست خانوار نیز غرفه‌هایی اختصاص داده شده است تا از این اقشار حمایت شده و عرضه تولیدات این افراد به سهولت انجام گیرد. 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 22 اسفند 1397
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 13