En
تاریخ : پنجشنبه 23 اسفند 1397
کد 2974

فرماندار شهرستان پردیس: مسولین ادارات در سال جدید اصل تکریم ارباب رجوع را در اولویت قرار بدهند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، امیراله حقیقی فرماندار پردیس در آخرین نشست شورای اداری سال 97 در جمع مسئولان ادارات ضمن قدردانی از فعالیت یک ساله ادارات اظهار داشت: همه ما موظفیم به مردمی که چهل سال پای انقلاب و نظام ایستادند، خدمت کنیم.


فرماندار پردیس افزود: روسای ادارات رعایت حقوق شهروندی، دایر شدن میز خدمت الکترونیکی در تمام ادارات، بررسی مشکلات و گلایه های ارباب رجوع و اعلام نتیجه به فرمانداری طی 10 روز، حضور در بین مردم، ارتقای سلامت ادارات و برخورد با فساد را در دستور کار خود در سال جدید قرار بدهند.
 
حقیقی بر لزوم ارتقاء سطح دانش و آگاهی پرسنل ادارات در حوزه های مختلف تاکید کرد و گفت: بحث آموزش در ادارات با استفاده از متخصصان امر همچون قضات، روحانیون و اساتید دانشگاهی جدی گرفته شود و برای همه اصناف و گروه هایی که با مردم در ارتباط هستند نیز در این حوزه ها برنامه ریزی شود.
 
نماینده عالی دولت در شهرستان پردیس با اشاره به اهمیت آسایش و امنیت شهروندان و مسافران در تعطیلات نوروز افزود: این شهرستان در مسیر پر تردد کشور قرار دارد و میزبان هموطنان از سراسر کشور است و باید امنیت و رفاه را با توجه به امکانات موجود برای شهروندان و مسافران تامین کرد و لازم است ارزیابی ایستگاه‌های نوروزی، نظارت و بررسی وضعیت اماکن بهداشتی و رستوران ها و نظارت بر ساخت و سازها مورد توجه جدی مسئولان قرار گیرد.
 
وی افزود: مسکن مهر یکی از مشکلات بزرگ ما بود، تجمعات زیادی در اعتراض به این مشکل در شهرستان و تهران داشتیم که با تغییر مدیریت و تحولات صورت گرفته در شش ماه دوم، بسیاری از مشکلات متقاضیان مرتفع شد.
 
فرماندار پردیس در پایان خاطر نشان کرد: همه ادارات تا روز آتی نسبت به اعلام لیست کشیک خود برای ایام عید به فرمانداری اقدام کنند تا با شناخت ظرفیت ها، برای حوادث غیر مترقبه آمادگی لازم وجود داشته باشد.

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 23 اسفند 1397
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 24